דרושים הייטק - תחום ששווה להצטרף אליו

עולם ההייטק שופע באפשרויות למשרות הייטק רבות ומגוונות. לאחר שסיימתם לרכוש השכלה רלוונטית בתחום, תוכלו לנסות ולהשתלב במספר תפקידים בתחום ההייטק. דרושים הייטק מהווה את אחת הנישות המקובלות והנחשקות ביותר בתחומי הדרושים השונים שקיימים.

יום שלישי, 13 ביולי 2010

דרושים הייטק - קורסי העשרה

משרות דרושים הייטק וקורסי העשרה

במשרות דרושים הייטק קיימת דרישה לידע והשכלה מגוונים הנוגעים לתפקידים המוצעים בהן. ישנם מועמדים המחפשים עבודה בהייטק ובקורות החיים שלהם ניתן למצוא קורסים שונים שלמדו ובהם הוכשרו למקצועות שונים, אליהם הם יכולים להגיש מועמדות במשרות דרושים הייטק.

הידע הנרכש בקורסים אלו נלמד לעתים קרובות במכללות ומרכזים פרטיים. אורך הקורסים משתנה ממקצוע למקצוע ועשוי להתקיים בתקופה של כמה חודשים ויותר. עם סיומו של הקורס מקבל הסטודנט תעודה המכשירה אותו לעסוק בתפקיד הנוגע לידע הנרכש באותו קורס.

בין סוגי התחומים הנלמדים בקורסים אלו ניתן למצוא קורסי מחשבים העוסקים בתחום האינטרנט שבהם נרכשות מיומנויות כגון: קורסים של פיתוח ומולטימדיה באינטרנט, קורסים בשרתים ומערכות הפעלה שונות ועוד. כמו כן, ניתן למצוא קורסים העוסקים בתחום התוכנה כגון: פיתוח ובדיקות תוכנה באמצעות שפות שונות ואף קורסים בנושאי שיווק ופרסום, לדוגמה: הפקה ועריכת סרטי תדמית לעסקים.

קורסים במקצועות שאינם טכנולוגיים


מכיוון שבעולם ההייטק ישנם תפקידים רבים שאינם קשורים רק לטכנולוגיה של תוכנה, חומרה ומחשוב, ניתן לקחת קורסים גם בתפקידים אחרים שמופיעים במשרות דרושים הייטק כגון: ניהול ושיווק מוצר, ניהול פרויקטים ועוד.
בקורס של ניהול ושיווק מוצר ניתנת הכשרה לשיטות שיווק שמתאימות לעולם ההייטק, תוך למידה של כלי שיווק שונים, על מנת לנתח את השוק ולהתמודד עם התחרותיות הרבה שבו.

התלמיד בקורס מקבל ידע חשוב על אסטרטגיה שיווקית נכונה, הכנת תיק מוצר ועוד. בהכשרה מסוג זה יכול להגיש מועמד את קורות החיים שלו למשרות דרושים הייטק העוסקות בתפקידים של ניהול ושיווק מוצר. בקורות החיים הוא ישים דגש על הקורס שלמד ובאמצעות זה יוכל גם להבליט את תכונותיו האישיות והמקצועיות שיאפשרו לו להוכיח מצוינות והתאמה לתפקיד בעיני המעסיק.

חשוב להדגיש כי גם בעלי השכלה אקדמית גבוהה שמתאימה להייטק, יכולים לגשת אל קורסים שונים בהייטק. למשל, בקורסים של ניהול פרויקטים ניתן למצוא אנשים שבהכשרתם הם מהנדסים וניגשים אל הקורס, על מנת לקבל כלים ומיומנויות שונות לצורך ניהול פרויקטים בצורה מקצועית יותר. הם מעוניינים גם להגביר את הסיכויים שלהם להתקבל למשרות דרושים הייטק אליהן שלחו קורות חיים.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה