דרושים הייטק - תחום ששווה להצטרף אליו

עולם ההייטק שופע באפשרויות למשרות הייטק רבות ומגוונות. לאחר שסיימתם לרכוש השכלה רלוונטית בתחום, תוכלו לנסות ולהשתלב במספר תפקידים בתחום ההייטק. דרושים הייטק מהווה את אחת הנישות המקובלות והנחשקות ביותר בתחומי הדרושים השונים שקיימים.

יום חמישי, 22 ביולי 2010

משרות JAVA

דרישות במשרות JAVA


משרות JAVA בעולם הדרושים הייטק כוללות מומחיות והתמקצעות בשפת התכנות JAVA.
המשרות יסובו בעיקר סביב מתכנתים, מהנדסים ואנשי פיתוח ב JAVA וכן תפקידים ניהוליים יותר כגון ראשי צוותים בתחום ה JAVA.

הדרישות שיופיעו לרוב במשרות JAVA יהיו אפשרות ליוצאי יחידות טכנולוגיות למינן שעשויים להתאים לדרישות המשרה וכן בוגרי אקדמיה בתארים שבהן נרכשת שפת הלימוד והידע המקצועי בתחום זה כגון תואר במדעי המחשב, תואר בהנדסת תוכנה ועוד.
בחיפוש עבודה אחר משרות JAVA יש להגדיר מראש מה יהיה הכיוון שבו תרצו לעסוק בתחום זה.

לרוב יידרש במשרות JAVA ניסיון קודם בעולם זה, כמו למשל מספר שנות ניסיון בפיתוח JAVA, ידע וניסיון בעבודה עם JAVA SCRIPT, ידע וניסיון בבדיקות תוכנה, ניסיון בפיתוח מערכות הפעלה נוספות כגון linux ועוד.

את הניסיון הנרכש בתחום ה JAVA יש להבליט בקורות החיים תחת הפירוט של הניסיון התעסוקתי הקודם שנרכש. בנוסף, בכתיבת קורות החיים קיימת אפשרות תחת ידע בשפות מחשוב שונות להוסיף (מלבד הידע בתכנות כמו אופיס וכו') את הידע הנוסף שקיים ברשותכם בשפות מחשוב אחרות, כמו גם את שפת ה JAVA. יש לציין זאת בקצרה, שכן הידע שיש לכם בשפה זו, מפורט כבר מראש בניסיון התעסוקתי הקודם שיש ברשותכם.

השתלבות בתעסוקה במשרות JAVA


מועמדים המתקבלים לעבודה בעולם ההייטק במשרות JAVA יעסקו בפרויקטים שונים ומגוונים שמציעה להם חברת ההייטק. במסגרת התפקיד הם יעבדו לרוב במסגרת צוות פיתוח עם אנשים נוספים מעולם ההשכלה והניסיון התעסוקתי שממנו באו. השתלבותם אמורה להיות מהירה ויעילה, על מנת שיוכלו להיכנס אל תוך עבודת הצוות במהירות ובקלות ולתרום מניסיונם והידע שלהם לפרויקט.

תפקיד הפיתוח שבו יעסקו יהיה לרוב לא רק פיתוח המוצר והפרויקט באופן שוטף, אלא גם מקוריות ויצירת רעיונות חדשים ותוספת למה שכבר קיים, על מנת שיוכלו לתרום לפיתוח גם מהכישרון האישי שלהם.
היצע משרות JAVA בעולם ההייטק הוא שופע ונרחב. קיימת דרישה גבוהה ורבה למתכנתים בעולם ההייטק ומעצם כך, קיימת גם דרישה לידע בשפת JAVA שהיא שפה בסיסית שרוב הלומדים לתארים בתחום התכנות והמחשוב רוכשים אותה ולומדים להשתמש בה.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה