דרושים הייטק - תחום ששווה להצטרף אליו

עולם ההייטק שופע באפשרויות למשרות הייטק רבות ומגוונות. לאחר שסיימתם לרכוש השכלה רלוונטית בתחום, תוכלו לנסות ולהשתלב במספר תפקידים בתחום ההייטק. דרושים הייטק מהווה את אחת הנישות המקובלות והנחשקות ביותר בתחומי הדרושים השונים שקיימים.

יום רביעי, 4 באוגוסט 2010

אבטחת איכות ודרושים הייטק

אחד מתחומי העבודה הגדולים והחשובים בחברות רבות הוא תחום אבטחת האיכות. בעולם משרות דרושים הייטק כמות התפקידים הקיימים בתחום אבטחת האיכות ובקרת האיכות הוא רב ומגוון.

אבטחת איכות היא תחום שקיימים בו תפקידי פיקוח, ביקורת, בדיקות ואימות של מוצר או שירות משלב תכנונו ועד שלב הוצאתו לפועל והבקרה שנעשית עליו במהלך תקופת פעילותו. מחפשי עבודה במשרות דרושים הייטק הנגזרות מתחום אבטחת האיכות שואפים להיות בעלי תפקידים שיהיו חלק מתהליך הניתוח, האפיון והתכנון, הבדיקות, ההפצה ועוד תהליכים אחרים של המוצר או השירות.

במשרות דרושים הייטק בתחום אבטחת איכות קיימת דרישה למועמדים שיעמדו בסטנדרטים של חריצות, שימת לב לפרטים, דיוק וחשיבה מקורית ומפותחת. כל זאת על מנת שחברת ההייטק והמוצר או השירות שהיא משווקת יעמדו בסטנדרטים והציפיות המפורשות והלא מפורשות של הלקוח שרוכש אותו. לשם כך, חשיבות המקצועיות של בעלי התפקידים בתחום אבטחת האיכות היא משמעותית מעין כמותה.


עולם אבטחת האיכות ודרכי קידום


במשרות דרושים של אבטחת איכות ניתן למצוא תחומים רבים שבהם יש צורך בבעלי תפקידים שיבצעו אבטחת ובקרת איכות כמו למשל בתחומי: רפואה, חינוך, שירותים פיננסיים ועוד. אבטחת האיכות פורצת גבולות ואינה רק חלק מעולם הייצור והתעשייה כפי שהייתה בעבר. בעולם ההייטק תפקידים של אבטחת איכות יתמקדו בעיקר בכל מה שנוגע לפיתוח, בדיקות ובקרה על תוכנה.

ניתן למצוא משרות דרושים הייטק מסוגים שונים כגון: אנשי בדיקות של שפות תוכנה כמו: אנשי בדיקות java. בנוסף, משרות דרושים הייטק נוספות באבטחת איכות יהיו: מהנדסי ורפיקציה, מהנדסי בדיקות QC, ראשי צוות בדיקות web, בודקי תוכנה ועוד. מכאן יוצא כי ישנו מגוון רחב של תפקידים ומשרות בעולם דרושים הייטק.

בעולם אבטחת האיכות ניתן להתקדם בסולם הדרגות ככל שרוכשים יותר ניסיון והתמחות בתפקיד שבו עוסקים. האופציות לקידום לתפקידי ניהול הן רבות וכל האפשרויות פתוחות. בעלי תפקידים בבדיקות תוכנה למשל, יכולים עם הזמן להתקדם ולהפוך לראשי צוותים.

תגובה 1: