דרושים הייטק - תחום ששווה להצטרף אליו

עולם ההייטק שופע באפשרויות למשרות הייטק רבות ומגוונות. לאחר שסיימתם לרכוש השכלה רלוונטית בתחום, תוכלו לנסות ולהשתלב במספר תפקידים בתחום ההייטק. דרושים הייטק מהווה את אחת הנישות המקובלות והנחשקות ביותר בתחומי הדרושים השונים שקיימים.

יום רביעי, 24 בנובמבר 2010

ירידי תעסוקה ומשרות הייטק

מידי פעם בפעם ניתן להיתקל במקרה בפרסום של ירידי תעסוקה למינהם שמתקיימים ברחבי הארץ. ירידי התעסוקה מתקיימים לרוב עבור סטודנטים וחיילים משוחררים. מטרת הירידים הללו הם לאפשר נדבך לארגונים שונים וכן לחברות השמה רבות לפרסם בו את מרכולתם.

בירידים הללו ניתן למצוא מגוון רחב מאד של דוכנים ובו יושבים נציגי החברה. לרוב ימוקמו רכזי כוח האדם וההשמה שבה. ממש כמו בראיון עבודה, הם יקבלו את פניהם של המועמדים, יסבירו על מהות העבודה והמשרות שהם מחפשים וייקחו מהם פרטים נוספים להמשך קשר במידה והדבר רלוונטי.

ירידי התעסוקה מומלצים וטובים בעיקר לסטודנטים. בירידי תעסוקה לסטודנטים ניתן למצוא גם נציגויות של חברות הייטק וחברות השמה בהייטק. אותן חברות מציעות משרות הייטק רבות שקיימות ברשותם. סטודנטים שנמצאים בשלב התחלתי או אמצע של לימודיהם יוכלו לברר על עבודה בחברות הללו בשילוב לימודים. משרות הייטק לסטודנטים יש בנמצא, ועצם הימצאות החברות הללו במסגרת יריד, מאפשרת לסטודנטים לא לקפוא על השמרים ולחפש עבודה. יריד תעסוקה לסטודנטים יכול גם לאפשר לסטודנטים שנמצאים לקראת סוף חוק לימודיהם, לראות במו עינם מה היצע משרות הייטק שקיימות ואולי אף להתחיל להשתלב בחברות הללו מייד עם תום הלימודים.

ירידי תעסוקה לכולם


ירידי תעסוקה עוזרים לא רק לסטודנטים או כל שכבות חברתיות אחרות. ירידי תעסוקה מאפשרים לחברות הייטק וחברות השמה בהייטק לקבל אפשרויות רבות יותר לגיוס מועמדים. החברות נתקלות ביותר מועמדים למשרות הייטק שהן מציעות ובכך נחסך להן זמן בחיפוש אנשים והתאמתם לתפקידים השונים. במקום לחכות כי המועמדים יפנו אליהן, החברות מקבלות היצע רחב ומגוון של מועמדים עם או בלי ניסיון תעסוקתי ויכולות להתאים אנשים רבים יותר למשרות הייטק שונות שיש ברשותן.

יתרונם המרכזי של ירידי תעסוקה הוא בכך שהם דינמיים ויכולים להיות בכל רחבי הארץ. מחפשי עבודה מהצפון או הדרום, שנחשבים לאזורי פריפריה שיש בהם פחות תעסוקה בהייטק, עשויים לגלות להפתעתם בזכות הירידים כי קיימות משרות הייטק רבות באזור מגוריהם. בנוסף כל דוכני החברות מרוכזים במקום אחד ומאורגן.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה