דרושים הייטק - תחום ששווה להצטרף אליו

עולם ההייטק שופע באפשרויות למשרות הייטק רבות ומגוונות. לאחר שסיימתם לרכוש השכלה רלוונטית בתחום, תוכלו לנסות ולהשתלב במספר תפקידים בתחום ההייטק. דרושים הייטק מהווה את אחת הנישות המקובלות והנחשקות ביותר בתחומי הדרושים השונים שקיימים.

יום ראשון, 20 בפברואר 2011

דרושים QA

כולם כבר מזמן יודעים שחיפוש עבודה נעשה רק באמצעות רשת האינטרנט, בייחוד, אם אתם מחפשים משרות בעולם הייטק, ועל אחת כמה וכמה אם אתם מחפשים אחר מודעות דרושים QA, הלו הן מודעות דרושים אבטחת איכות.
היתרון הבולט של חיפוש אחר מודעות דרושים QA ברחבי רשת האינטרנט טמון בזמינות, המיידיות והאינטראקטיביות של צינור זה. רשת האינטרנט מאפשרת למעסיק לפרסם מודעות בזמן אמת, וחוסכות את זמן ההמתנה אשר כרוך בפרסום מודעות דרושים QA בעיתונות ובמדיה המודפסת, כאשר עובדה זו מאפשרת גם למועמד להיחשף אל מודעת הדרושים בזמן אמת. רשת האינטרנט מאפשרת למועמד המחפש עבודה לקבל גישה ישירה אל המעסיק, כך שהמועמד יכול לפנות אליו באופן ישיר, או באמצעות אתר הדרושים, כאשר במרבית המקרים ניתן יהיה לקבל גם מידע נרחב על המעסיק עצמו, דבר אשר יסייע למועמד להתכונן בצורה טובה אל ראיון העבודה.
מודעות דרושים QA
מודעות דרושים QA באינטרנט הינן מפורטות למדי, כאשר המטרה היא לסייע בתהליך הסינון, הן מבחינת המעסיק וכך גם מבחינת המועמד. במודעה מתבקש המעסיק לפרט באופן מעמיק את דרישות התפקיד, דרישות הקדם של המועמד ופרטים נרחבים על המשרה עצמה, כאשר במרבית המקרים ידרשו המועמדים להציג נסיון וכך גם השכלה רלוונטית. כדאי לדעת שבעוד שמעסיקים שונים מסתפקים בדרישות קדם של קורס הכשרה בלבד בתחום אבטחת המידע, הרי שישנם מעסיקים אחרים אשר דורשים השכלה מעמיקה יותר, של לימודי הנדסאי ואפילו מהנדס, הדבר נכון גם לגבי היקף הנסיון הקודם, כאשר יהיו מעסיקים אשר ידרשו נסיון של חצי שנה בלבד, ואחרים יבקשו נסיון של כמה שנים בעבודה בתחום. תחום אבטחת המידע מצריך ידע בשפה האנגלית, יכולת עבודה בצוות, וכך גם נכונות לעבודה תחת לחץ ובשעות עבודה מרובות.
אבטחת איכות מתייחסת לכל תהליך בדיקה והבטחה של איכות המוצר אותו מוכר הארגון, כאשר למטרות אלה ישנן שיטות שונות. אבטחת איכות יכולה להתבצע באופן ידני או באופן אוטומטי, בהתאם לטכנולוגיה של הארגון, כאשר במידה והתהליך נעשה באופן אוטומטי תפקידו של העובד יהיה לפקח על התהליך.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה