דרושים הייטק - תחום ששווה להצטרף אליו

עולם ההייטק שופע באפשרויות למשרות הייטק רבות ומגוונות. לאחר שסיימתם לרכוש השכלה רלוונטית בתחום, תוכלו לנסות ולהשתלב במספר תפקידים בתחום ההייטק. דרושים הייטק מהווה את אחת הנישות המקובלות והנחשקות ביותר בתחומי הדרושים השונים שקיימים.

יום חמישי, 17 במרץ 2011

הדרכים לאיתור משרות הייטק – חלק א'

חיפוש עבודה דורש מאיתנו לבצע חיפוש אינטנסיבי ואף יעיל, וכן הרבה זמן וסבלנות. אם יש לכם את הזמן וגם את הסבלנות, אז תוכלו להירשם לכל מיני לוחות דרושים ככלל ולוחות דרושים הייטק בפרט. אולם, אם אין ברשותכם זמן ואתם קצרי סבלנות, תוכלו לאתר משרות הייטק ואף למצוא עבודה בדרכים הבאות – חברת השמה בהייטק, חיפוש מהיר בגוגל, פרסום ברשתות חברתיות, חברים וקולגות לשעבר, פנייה יזומה לחברות הייטק המציעות משרות הייטק שונות, הגעה לירידים וכנסים למחפשי עבודה ועוד.

איתור עבודה דרך חברת השמה בהייטק

הדרך המהירה והיעילה ביותר בחיפוש עבודה בהייטק היא באמצעות פנייה לחברת השמה בהייטק. חברות אלו מתמחות בעולם ההייטק, מפרסמות משרות הייטק ומקשרות בין מעסיקים למחפשי עבודה רבים. קיימות מספר חברות השמה המתמחות בעולם ההייטק, כאשר המומלצת והמקושרת ביותר הינה seeV.

איתור עבודה בחיפוש מהיר בגוגל

רשת האינטרנט דגושה באינפורמציה על מגוון נושאים ומלאה בלוחות דרושים. בהקלדה מהירה במנוע החיפוש של גוגל את המילים "דרושים הייטק", תוכלו לאתר לוח דרושים הייטק, חברות השמה בהייטק ועוד, כשהרעיון של כולן – להציע לכם עבודה בהייטק.

איתור עבודה על ידי פרסום ברשתות חברתיות

רשתות חברתיות נפתחות כמו פטריות אחרי הגשם ולכן הדרך שלכם לפרסם את קורות החיים ואת העובדה שאתם מחפשים עבודה קלה מאוד. הירשמו למספר רשתות חברתיות מרכזיות כגון פייסבוק, לינקדאין וטוויטר, פרסמו כי אתם מחפשים משרות בתחום ההייטק, העלו את קורות החיים שלכם ואף חפשו את חברות ההשמה וכוח האדם המציעות משרות הייטק.

איתור עבודה באמצעות חברים וקולגות לשעבר

איתור עבודה באמצעות חברים וקולגות לשעבר הינה דרך מצוינת. פנו לחברים הקרובים וכן לקולגות לשעבר ממקומות העבודה השונים בהם עבדתם יחד ובקשו מהם לברר על משרה פנויה במקום עבודתם. כמובן שיש להדגיש בפניהם איזה תפקיד אתם מחפשים, מהו ניסיונכם וכדומה ולא לשכוח להעביר להם מסמך קורות חיים עדכני על מנת שיעבירו אותו למחלקת הגיוס במקום עבודתם. חשוב לזכור כי בעת הגשת קורות חיים למשרה מסויימת עליכם להדגיש את היתרונות שלכם, אשר יבואו לידי ביטוי במילוי המשרה, למשל: אם ברצונכם להתקבל למשרת עורך סרטי תדמית בחברת מדיה ופרסום, חשוב להדגיש את הנסיון שלכם בתחום, עם אילו תוכנות עבדתם יש לכם שליטה בהם ובמידת האפשר לצרף דוגמאות לעבודות שעשיתם.
בחלקו השני של המאמר, תוכלו להתעדכן בדרכים נוספות לאיתור משרות הייטק.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה