דרושים הייטק - תחום ששווה להצטרף אליו

עולם ההייטק שופע באפשרויות למשרות הייטק רבות ומגוונות. לאחר שסיימתם לרכוש השכלה רלוונטית בתחום, תוכלו לנסות ולהשתלב במספר תפקידים בתחום ההייטק. דרושים הייטק מהווה את אחת הנישות המקובלות והנחשקות ביותר בתחומי הדרושים השונים שקיימים.

יום חמישי, 17 במרץ 2011

הדרכים לאיתור משרות הייטק – חלק ב'

בחלקו הראשון של המאמר, סיפקנו ארבע דרכים שונות לאיתור משרות בעולם "דרושים הייטק" וזאת דרך פנייה לחברת השמה בהייטק, חיפוש מהיר בגוגל, פרסום ברשת חברתיות ובקשת עזרה מחברים וקולגות לשעבר בתהליך חיפוש ומציאת העבודה.
במאמר הקרוב נספק לכם עוד דרכים שונות לאיתור משרות הייטק.

איתור עבודה באמצעות פנייה יזומה


דרך נוספת לאיתור עבודה בהייטק הינה פנייה יזומה לחברות הייטק שונות המפרסמות לוח משרות הייטק באתר הבית שלהן. חפשו בלוח המשרות של החברה את המשרות הרלוונטיות עבורכם ושלחו קורות חיים למחלקת הגיוס של החברה. לרוב, ניתן למצוא באתרי הבית של חברות אלו, מגוון רחב של משרות הייטק שונות ולכן זו דרך שיכולה להתאים מאוד עבורכם לאור העובדה כי אתם פונים ישירות לחברה בה תרצו להיות מועסקים, כמו כן כדאי ורצוי לפנות למספר חברות בכדי להגדיל את הסיכוי שלכם למצוא משרת הייטק במהרה.

איתור עבודה באמצעות ירידים


מפעם לפעם ניתן להגיע לירידים מיוחדים שמיועדים למחפשי עבודה בהייטק ובכלל. בכנסים הללו ניתן לפגוש מגייסים ומגייסות מחברות שונות המחפשות אחר עובדים במגוון תחומים ומציעות משרות הייטק ואחרות, לרוב תקבלו מידע חשוב לגבי המשרות המוצעות, החברות ואופיין, דרישות התפקיד ותנאיו וכדי לנסות ולקבל כמה שיותר מידע מאותם מגייסים. חשוב להגיע לירידים אלה עם מספר קורות חיים מעודכנים ולפנות לחברות המעניינות אתכם, בדגש על חברות הייטק.

איתור עבודה דרך לשכת התעסוקה


לשכות התעסוקה הפזורות ברחבי הארץ מציעות משרות לכלל האוכלוסייה, החל ממשרות ניקיון, דרך עבודות פקידות במשרד לטיפול בדליות ברגליים ועד משרות הייטק. לשכת התעסוקה מפרסמת את המשרות הללו באתר האינטרנט שלה וכן ניתן לפנות לנציג הלשכה על מנת לקבל פרטים נוספים. באם אתם מובטלים, הרי שגם ככה אתם נמצאים בלשכה ונפגשים פעם בשבוע עם אחד הנציגים, לכן מומלץ לברר מולו, להסביר לו את התפקיד בו אתם מעוניינים לעסוק ולבחון הצעות עבודה שונות.

לסיכום, קיימות דרכים שונות לאיתור משרות הייטק, כאשר ניתן לחפש דרך כולן או להתמקד בדרך אחת בלבד. אם אתם מחליטים להתמקד בדרך אחת, הדרך הטובה והמומלצת ביותר הינה פנייה לחברת השמה בהייטק אשר יכולה לקשר ביניכם לבין מעסיקים פוטנציאלים ותאתר לכם את המשרה המתאימה ביותר עבורכם. אם אתם מחליטים לחפש במספר דרכים, ניתן כאמור לאתר משרות הייטק באינטרנט על ידי חיפוש בגוגל, פרסום ברשתות חברתיות, פנייה לחברים או לקולגות לשעבר, לחברות הייטק עצמן, להגיע ללשכת התעסוקה או לירידי תעסוקה שונים, ככל שתגדילו את מספר הפניות שלכם לחברות כך יגדל הסיכוי שלכם להתקבל למשרת ההייטק אליה שאפתם להתקבל.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה