דרושים הייטק - תחום ששווה להצטרף אליו

עולם ההייטק שופע באפשרויות למשרות הייטק רבות ומגוונות. לאחר שסיימתם לרכוש השכלה רלוונטית בתחום, תוכלו לנסות ולהשתלב במספר תפקידים בתחום ההייטק. דרושים הייטק מהווה את אחת הנישות המקובלות והנחשקות ביותר בתחומי הדרושים השונים שקיימים.

יום ראשון, 8 במאי 2011

דרושים הייטק

שוק ההייטק הינו אחת התחומים העשירים והמפותחים ביותר בארץ. במיוחד במדינה כמו שלנו, בה אין משאבי טבע, למעט מקורות הגז אותם יתכן ונגלה בקרוב, המשאב המרכזי שלנו הוא ההון האנושי, ובעידן מתפתח בו אנו חיים להון אנושי יש ערך אקוטי להמשך התפתחותה של החברה האנושית. מדינת ישראל, שידועה במוחותיה החריפים נמצאת בין המדינות המובילות בעולם בתחום הפיתוח של מוצרים מבוססי טכנולוגיה ובהחלט מהווה זירה אסטרטגית בכל הנוגע לתחום ההייטק.

בתחום ההייטק בישראל ניתן לראות פיתוחי מקור, אך במקביל, ניתן לראות מגמה בה חברות עולמיות מבצעות רכישות של חברות הייטק וחברות הזנק מקומיות, ובכך למעשה מזרימות לארצינו תקציבי ענק. בשם ההתפתחות המתמדת, בתחום ניתן לראות גם גיוסים מאסיביים למגוון רחב מאוד של תפקידים שונים, כאשר מודעות דרושים הייטק מתייחסות למגוון של תפקידים שונים ואינן רלווונטיות לתפקידי הנדסה בלבד.

קריירה בתחום ההייטק


חיפוש מודעות דרושים הייטק יניב לכם מגוון רחב של הצעות עבודה שונות, החל מתפקידים התחלתיים של בק אופיס, כלומר תפקידי תמיכה שונים אשר מעניקים שירותים לאנשי המכירות לפני ואחרי תהליך המכירה עצמו. אנשי בדיקות איכות ברמות שונות גם הם ממלאים תפקידים דרושים בתחום ההייטק ואנשי QA אשר מבצעים בדיקות הבטחת איכות טרם השקת מוצר או תוכנה חדשה. אחד המקומות הטובים ביותר לחיפוש אחר מודעות דרושים הייטק הוא רשת האינטרנט אשר תוכל להניב לכם שפע של הצעות בחברות שונות. חשוב לזכור כי רובם של אנשי ההיטק הגיעו לתפקידם דרך אותם מודעות דרושים QA, תוכניתנים או אנשי IT, ולכן אל לכם לחשוש, דעו כי הינכם עוברים דרך נורמלית על מנת להשתלב בתחום ההייטק.

מודעות דרושים הייטק מתייחסים לתפקידי מכירות ברמות שונות, כאשר תפקידם של אנשי המכירות הוא אחד מהתפקידים החשובים ביותר בחברה, וזאת משום שמדובר בגורם האינטגראלי אשר מכניס כסף לחברה ומאפשר את המימון שלה. כמובן שתפקידי המהנדסים השונים מהווים את ליבת הפעילות של חברות ההייטק השונות ולכן מדובר בתפקידי יסוד חשובים במיוחד לחברה לא פחות ממתכנים ואנשי IT.

חברות הייטק רבות נהנות מסיוע והזרמות הון ממשלתיות, כאשר בתמורה לקבלת הסיוע חברות הייטק שונות מוקמות באיזורי פיתוח על מנת לספק מקומות עבודה לתושבי האיזור, מה שאומר שבשנים האחרונות משרות דרושים הייטק מתייחסות לא רק לאיזור המרכז אם כי ניתן למצוא אגרוני הייטק שונים בצפון הארץ, וכך גם בדרום, דבר אשר מקל מאוד על עובדים שונים באיזורים אלה.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה