דרושים הייטק - תחום ששווה להצטרף אליו

עולם ההייטק שופע באפשרויות למשרות הייטק רבות ומגוונות. לאחר שסיימתם לרכוש השכלה רלוונטית בתחום, תוכלו לנסות ולהשתלב במספר תפקידים בתחום ההייטק. דרושים הייטק מהווה את אחת הנישות המקובלות והנחשקות ביותר בתחומי הדרושים השונים שקיימים.

יום ראשון, 15 במאי 2011

הדרך שלך להצלחה מתחילה במשרות דרושים הייטק

תחום הייטק הינו אחד התחומים המצליחים, המתפתחים והאטרקטיביים ביותר במדינת ישראל. מדובר על תחום עשיר במיוחד, ומורכב מחברות ישראליות וחברות בינלאומיות אשר פותחות כאן סניפים מקומיים. ארגוני הייטק עוסקים בפיתוח, ייצור, שיווק ומכירה של שירותים ומוצרים טכנולוגיים שונים המתייחסים לחומרה, תוכנה וטכנולוגיה על כל סוגיה והם פותחים משרות דרושים הייטק במגוון רחב מאוד של תפקידים שונים. בין התפקידים השונים בהם ניתן למצוא משרות דרושים הייטק ניתן למצוא קשת רחבה של תפקידים שונים, ביניהם תפקידים מקצועיים ותפקידים ניהוליים, תפקידי שיווק ומשאבי אנוש, כלכליים, משפטיים, אדמיניסטרטיביים ועוד.
הדרך הטובה ביותר למענה על משרות דרושים הייטק היא באמצעות חברות השמה וזה מכמה סיבות. ראשית, חברות השמה מיומנות בגיוס עובדים לתחום הייטק, הן מנוסות באפיון עובדים והצרכים שלהן, והן גם מכירות היטב את הארגונים השונים אשר פועלים בתחום הייטק, מעבר לעובדה שיש להן ריכוז גבוה של משרות דרושים הייטק אשר מתנקזות אליהם בדרך קבע.
היתרון בנסיון של חברות השמה בכל מה שקשור לפרסום משרות דרושים הייטק והתאמה בין מועמדים לארגונים שונים הינו שווה לזהב וזאת משום שאחוזי ההתאמה שלהם הינם מאוד גבוהים, מה שמייצר שיבעות רצון גבוהה ומקטין באופן משמעותי את אחוזי הנשירה והפיטורין במקומות עבודה, דבר אשר עלול ליצור עוגמת נפש.

סוגי משרות דרושים הייטק

ארגוני ההייטק פונים למגוון רחב ביותר של עובדים ובעלי מקצוע, כך שבארגוני הייטק יכולים למצוא עצמם מנהלים, אנשי שיווק, מהנדסים, רופאים, כלכלנים, רואי חשבון, מומחי ייעוץ אירגוני ועוד. משרות דרושים בהייטק הינן משרות מתגמלות במיוחד, מפרות, מהנות ולרוב מעודדות חשיבה יצירתית, מה שהופך את התחום הזה לאטרקטיבי במיוחד. יתרון נוסף של משרות הייטק הוא האפשרות לעשות רילוקיישן, כלמור לעבור לעבוד במדינה אחרת, כאשר גם למי שאינו עושה רילוקיישן, הרי שסביבת עבודה בהייטק כרוכה בנסיעות רבות לחו"ל, דבר אשר מהווה יתרון משמעותי בשגרת העבודה היומיומית.
משרות הייטק כאמור הינן מתגמלות במיוחד, ומהוות את המשרות בהן השכר הוא מהגבוהים במשק, כאשר שכר התחלתי עומד על כעשרת אלפי שקלים והבכירים משתכרים בשכר שהוא פי שלוש ופי ארבע גבוה מזה.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה