דרושים הייטק - תחום ששווה להצטרף אליו

עולם ההייטק שופע באפשרויות למשרות הייטק רבות ומגוונות. לאחר שסיימתם לרכוש השכלה רלוונטית בתחום, תוכלו לנסות ולהשתלב במספר תפקידים בתחום ההייטק. דרושים הייטק מהווה את אחת הנישות המקובלות והנחשקות ביותר בתחומי הדרושים השונים שקיימים.

יום שני, 8 באוגוסט 2011

חיפוש מודעות דרושים QA


חיפוש מודעות דרושים QA לא יהיה קשה במיוחד, וזאת משום שמדובר על תפקיד שיש לו המון ביקוש, למעשה, מחפש העבודה יהנה מהיצע עשיר ביותר של הצעות ממגוון רחב של ארגוני הייטק שונים, אלא שלפעמים דווקא עודף ההיצע הוא זה שמקשה על התהליך ולא בהכרח מקצר אותו.


להלן כמה טיפים שיסיעו לכם למיין את היצע מודעות דרושים QA ולמצוא את מקום העבודה הטוב ביותר עבורכם.
ראשית, הגיעו לכמה שיותר ראיונות עבודה, על אף העובדה כי יותר מדי סירובים שיבואו מצדכם עלולים לפגוע קצת במוניטין שלכם, במידה ותרצו לעבוד עם מעסיק שסרבתם לו בעתיד, עם זאת, בתהליך שופינג של מקומות עבודה סירוב מצד המועמד הוא לגיטימי לחלוטין. אם כך, מהו הרווח שלכם מראיונות עבודה שלא בהכרח עומדים בציפיות או בסטנדרטים שלכם? למעשה, מדובר על רווח משמעותי למדי. השיפשוף אותו תחוו כתוצאה מכמות גבוהה של ראיונות עבודה תסייע לכם להתנהל באופן נכון בפגישות, משאים ומתנים וראיונות עבודה. תינתן לכם ההזדמנות לבחון את התנהלותו של המראיין כמו גם את התנהגותכם שלכם בסיטואציות דומות, תשפרו את יכולת השליטה שלכם על שפת גופכם, כמו גם תשפרו את הכישורים שלכם בניתוח והבנה של שפת גופו של האדם שעומד מולכם. תשתפרו בניואנסים השונים הרלוונטיים למשא ומתן סביב קבלת עבודה, מה שיסיע לכם להתנהל טוב יותר בעתיד גם במשאים ומתנים אחרים.


ריבוי ראיונות עבודה יסיעו לכם לקבל תמונה טובה יותר לגבי ההתרחשויות בשוק, הן מבחינת תנאי העסקה, דרישות המעסיקים וכמובן גם גבולות השכר השונים.
יתרון בולט נוסף בהתנסויות בראיונות שונים בתהליך חיפוש דרושים QA הוא האפשרות להכיר אנשים, בעלי מקצוע, בלי חברות ודמויות מפתח שונות, כאשר למעשה, בצורה כזאת יש לפרט את היכולת להרחיב את מעגל המכרים שלו ברמה המקצועית, דבר שתמיד נמצא כיעיל לאורך זמן.


מאחר ומודעות דרושים QA מתייחסות בדרך כלל לאנשים אשר עושים את צעדיהם הראשונים בהייטק, לעיתים משרות אלו משמשות כפתח לאלו שהסבו את מקצועם לתחום ההייטק, ניתן למצוא לא מעט מחפשי עבודה שהחליטו להזניח את המקצוע שלהם, אם זה בחור שעוסק בהדברה או חשמלאי שהחליטו להגשים את החלום ולהיכנס לעולם ההיטק. הרי שכל הערך המוסף והאינפורמציה שתתקבל מהתנסויות מסוג זה יכולים רק להועיל, הן במקום העבודה שיבחר וכך גם במקומות עבודה נוספים.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה