דרושים הייטק - תחום ששווה להצטרף אליו

עולם ההייטק שופע באפשרויות למשרות הייטק רבות ומגוונות. לאחר שסיימתם לרכוש השכלה רלוונטית בתחום, תוכלו לנסות ולהשתלב במספר תפקידים בתחום ההייטק. דרושים הייטק מהווה את אחת הנישות המקובלות והנחשקות ביותר בתחומי הדרושים השונים שקיימים.

יום חמישי, 19 בינואר 2012

יתרונות חברות השמה בהייטק וחברות נישתיות בכלל

לצד חברות כוח האדם וההשמה המתווכות בין מחפשי עבודה לבין גופים המגייסים עובדים מסוגים שונים, ישנן מקבץ חברות השמה נישתיות שכל אחת מהן מתמחה בתחומה ומציעה מבחר הצעות עבודה בענף מוגדר, לדוגמא חברות השמה להייטק, חברות השמה לביוטק וחברות השמה בתחום הפיננסים.

לחברות אלו יש לא מעט יתרונות הן עבור הגופים המגייסים הנעזרים בשירותיהן והן עבור מחפשי עבודה מקצועית בתחום שנהנים משירות מקצועי לאורך כל הדרך, עד לקבלתם לעבודה בתחום.

הליך חיפוש עבודה יעיל וממוקד


חברות השמה נישתיות מעסיקות צוות גיוס מקצועי המנוסה בענף אליו מגייס עובדים. באמצעות ידע וכלים מקצועיים אלו, המועמדים נהנים ממידע מקיף לגבי הצעות העבודה ומידע לגבי הגופים המגייסים ומותאמות להן משרות רלוונטיות להם בהתאם לנתונים המקצועיים ולצרכים.

כמו כן, חברות השמה אלו מעניקות למועמדים כלים וטיפים שיוכלו לסייע להם לצלוח את הליך הקבלה לעבודה ולהתקבל לעבודה המיוחלת בכל הקשור למבחנים מקצועיים שנדרשים לעבור, ראיון טלפוני, ראיון פנים אל פנים וכיוצא הזה. ומהצד השני, גם הגופים המגייסים זוכים לשירות מקצועי בהיותם מקבלים קורות חיים מקצועיים של מועמדים המנוסים בתחום בהתאם לדרישות כל משרה פנויה לאיוש ולא לכמות מאסיבית של קורות חיים שאינה ממוקדת וכוללת לא מעט קורות חיים שאינם עומדים בדרישות הסף. מקצועיות מהסוג תורמת לאיוש משרות באופן מקצועי ויעיל בענפים להם דרישות ממוקדות בהתאם לענף.

מבחר הצעות עבודה מקצועיות במקום אחד


לאור המקצועיות של חברות השמה בנישה שלהן, גופים רבים נעזרים בשירותי ההשמה שלהם ומציעים משרות מקצועיות שלא בהכרח מפורסמות באף מדיה אחרת מאחר והמטרה מבחינתם היא לייעל את הליך הגיוס ולקצרו ככל הניתן באמצעות פרסום המשרות במדיה הרלוונטית ביותר- היכן שנמצא קהל היעד המקצועי. כך מחפשי עבודה נהנים מהצעות עבודה ייחודיות לחברת ההשמה שלא יוכלו לדעת על קיומן באף אמצעי אחר.

מבחר המשרות מגוון וכולל תפקידים בדרגים שונים. חברות השמה בתחום הפיננסים מגייסות עובדים מקצועיים למשרת מנהלת חשבונות ועד משרות בדרג ניהולי בכיר כדוגמת משרות סמנכ"ל כספים ומועמדים לתפקידים הרלוונטיים יודעים כי יוכלו למצוא מבחר משרות מקצועיות רלוונטיות במקום אחד, שמלבד העובדה שמתווך ביניהם ובין הגוף המעסיק, הוא גם מציע כלים מקצועיים שמגדילים את קבלתם לעבודה.

אתרי חברות השמה מהסוג מציעות במרבית המקרים אתר הבית מושקע וידידותי לשימוש, המעדכן באופן שוטף מבחר הצעות עבודה במגוון תחומים, מציע כתבות תוכן ענייניות הכוללות טיפים לכתיבה נכונה של קורות חיים, טיפים להתנהלות מקצועיות ונכונה בעת ראיונות עבודה. כל אלה מכריעים וחיוניים על מנת למקסם את הסיכויים להתקדם בהליך הגיוס, במיוחד לאור העובדה כי לא מעט מועמדים מקצועיים מציעים את מועמדותם למשרות נחשקות והתחרות גדולה.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה