דרושים הייטק - תחום ששווה להצטרף אליו

עולם ההייטק שופע באפשרויות למשרות הייטק רבות ומגוונות. לאחר שסיימתם לרכוש השכלה רלוונטית בתחום, תוכלו לנסות ולהשתלב במספר תפקידים בתחום ההייטק. דרושים הייטק מהווה את אחת הנישות המקובלות והנחשקות ביותר בתחומי הדרושים השונים שקיימים.

יום ראשון, 3 ביוני 2012

עיצוב אתרים מקצועי

עיצוב אתרים הוא אחד מאבני היסוד של בניית אתר משובח, לרוב הוא זה שגורם לאנשים להישאר באתר או לעזוב. לכן כאשר אנחנו באים להשקיע כסף בבניית האתר ושיווקו, חשוב לשים דגש גם על בחירת מעצב אתרים מקצועי.

טיפים למציאת מעצב אתרים מקצועי

אם נערוך חיפוש במנוע החיפוש גוגל, נוכל למצוא אינספור מעצבי אתרים, דבר שלרוב גורם לנו בלבול וחוסר ידיעה לגבי הדרך הנכונה בה נבחר את המעצב המקצועי. הדרך הכי טובה לעשות זאת לפני שאנחנו חותמים על תוכנית עסקית, היא על ידי ביצוע תחקיר וסקר שוק בנושא. זאת נוכל לעשות בקלות על ידי שלל בלוגים ופורומים מקצועיים, של בוני אתרים ומעצבי אתרים, שם נוכל להתייעץ עם אנשים מקצוע ולקוחות, שיכולים להמליץ לנו על מעצבי אתרים מומלצים. במהלך ביצוע התחקיר, חשוב שנבחן כיצד נדע אם מדובר במעצב אתרים מקצועיים או טירון, בנוסף לכך כדאי שנבחן גם איזה אתר אנחנו זקוקים ומה קהל היעד שלנו, כך נוכל לדעת מה המחיר הממוצע שידרשו עבור עיצוב האתר שלנו. לרוב מעצבי האתרים, עובדים עם חברות של בניית אתרים, מקדמי אתרים או בוני אתרים עצמאיים. מכאן כאשר אנחנו באים לעשות סקר שוק, חשוב שנבחן לגבי חבילות משולבות לעיצוב, בנייה ושיווק האתר. במהלך סקר השוק נוכל להבחין בין מעצב אתרים עצמאי, שמספק לנו שירות כולל של שיווק ובנייה או חברת אתרים שמספקת לנו את כל החבילה, כאשר המחירים משתנים בין מקום למקום, לכן חשוב שנבחן את המחיר ואת השירות שאנחנו מקבלים תמורתו, במהלך סקר השוק.

כיצד נמדדת איכותו של מעצב אתרים מקצועי?

מעצב אתרים מקצועי לרוב נמדד על ידי מספר פרמטרים, שנוגעים ליכולות היצירתיות שלה, הבנה בעולם השיווק האינטרנטי וניסיונו המקצועי. היצירתיות, היא אחת מהפרמטרים הכי חשובים שאנחנו באים לבחון לפני בחירת המעצב האתרים המושלם לאתר שלנו, זאת נוכל לבחון בקלות על ידי תיק העבודות שלו. חשיבות היצירתיות, באה לידי ביטוי באפקט המשיכה שהיא יוצרת אצל קהל הגולשים. לרוב זה לא ממש משנה עם האתר נמצא במקום הראשון או החמישי, אם הוא לא מעוצב בטוב טעם, על פי אופיו של קהל היעד והמסר אותו הוא מעוניין להעביר, סביר להניח שהגולשים ימשיכו הלאה. וכאן בדיוק מתבטאת הבנת עולם השיווק והקידום האינטרנטי, ההבדל בין מעצב אתרים מקצועי למעצב אתרים טירון, הוא בכך שבעוד שהטירון ישים דגש רק על איכות העיצוב של האתר, המעצב המקצועי ישים דגש גם אופיו של הגולש והמסר השיווקי שבעל האתר מעוניין להעביר לו. כלומר אם אנחנו באים לעצב אתר של חברת ביטוח פנסיוני, לרוב נעצב אותה בצורה רשמית שתשדר מצד אחד אופי של קדמה ומקצועיות ומצד שני גם אופי מזמין ובטוח. בנוסף לכך חשוב שנבחן את ניסיונו, של מעצב האתרים, על פי תיק העבודות שלו וסוג הלקוחות אותם הוא שירת. כל אלו לבסוף ירכיבו לנו את התמונה השלמה, לגבי מקצועיותו של מעצב האתרים.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה