דרושים הייטק - תחום ששווה להצטרף אליו

עולם ההייטק שופע באפשרויות למשרות הייטק רבות ומגוונות. לאחר שסיימתם לרכוש השכלה רלוונטית בתחום, תוכלו לנסות ולהשתלב במספר תפקידים בתחום ההייטק. דרושים הייטק מהווה את אחת הנישות המקובלות והנחשקות ביותר בתחומי הדרושים השונים שקיימים.

יום ראשון, 3 ביוני 2012

בניית אתר אינטרנט תוך התייחסות לרשתות החברתיות

בניית אתר לעסק או לארגון חשובה. האתר מהווה כרטיס ביקור לחברה ובאמצעות בניית אתר מקצועית וקידום האתר באופן מקצועי ומיומן יביא לנפח גולשים המגיע לאתר ויקרא לגבי החברה ולגבי המוצרים או השירותים אותם היא מספקת. כל ישראלי יודע כי ללא שיווק האתר לא יגיעו גולשים לאתר ולמעשה הוא כמעט ולא יהיה פעיל. כולים יודעים גם עד כמה פופולריות הרשתות החברתיות, לכן נוהגות חברות בניית האתרים המקצועיות לתכנן מראש את בניית האתר או לשדרג אתר קיים כך שיוצג היטב גם ברשת החברתית פייסבוק ויוכל למשוך את הגולשים והחברים הנמצאים המדיה החברתית לכניסה לאתר הבית. פרסום מבצעים דרך אתרי הקופונים והמדיה החברתית היא דרך נפלאה וזולה למשיכת גולשים לאתר החברה.

חשוב ליצור אינטראקציה עם הגולשים

באמצעות אתרי המדיה החברתית כדוגמת פייסבוק יכול בעל האתר ליצור קשר דינמי ופעיל עם לקוחות וכן עם גולשים פוטנציאליים המביעים עניין בפעילות החברה, בשירותיה ובמוצריה. על ידי אינטראקציה עם הגולש מרגיש הגולש כי הוא מדבר עם בן אדם חי והוא מקבל תגובה מהירה לבקשתו. מעבר לכך יש דינמיות בין הגולשים המתחברים דרך יוטיוב או פייסבוק לאתר החברה והם יכולים להכיר או לשוחח לא רק עם מנהל נתוכן של האתר אלא גם ביניהם. כך למעשה מקבל בעל האתר שיווק ויראלי חיובי המפיץ את מוצריו במהירות בקרב מעגלי החברים של הגולשים המשתתפים בדיון כלשהו א בפעילות מסוימת באתר הבית הקשור למדיה החברתית.

לפתח אפליקציות

לא משנה עד כמה אתר הבית של החברה יהיה מושקע מבחינה ויזואלית. ללא תוכן חי, דינמי ומעודכן לא ישארו הגולשים באתר. לכן חשוב לצאת במבצעים וכך למשוך גולשים לאתר החברה ולדף הפייסבוק שלה. על ידי לחיצה על כפתור הלייק בדף הפייסבוק נכנס הגולש לרשימת התפוצה של החברה וכך יהיה קל לעדכן לגבי כל פעילות, מבצע או מוצר חדש שהחברה מעוניינת להציע, למשל מכון כושר בו התקינו ציוד חדש שאין לאחרים. כמו כן באמצעות תחרויות וחידונים נושאי פרסים מביאים לזרימת גולשים רבים לאתר החברה ולשיווק קל ומהיר. אחת השיטות לגרימת תנועה ערה לאתר החברה ודף הבית שלה המפורסם בפייסבוק היא יצירת אפליקציה כדוגמת משחק אינטראקטיבי וכך גולשים רבים נכנסים לדף הבית ונחשפים לתוכני השיווק הגלויים והסמויים שהחברה מעוניינת להפיץ.

הפקת סרטוני וידאו

יש כלים רבים בהם יכול בעל האתר להשתמש על מנת לגרום לתנועת גולשים לאתר החברה. אחת השיטות המתקדמות והמוצלחות היא העלאת סרטונים מעניינים לרשת. כדאי להפיץ את הסרטונים בשלושה מוקדים: אתר הבית של החברה, יוטיוב ופייסבוק. כל למעשה זוכה החברה לחשיפה עצומה בעקבות השיתופים הנעשים בין הגולשים וכל מי שצופה בסרטון ואוהב אותו משתף אותו הלאה. אמצעי זה נקרא שיווק ויראלי והוא מביא לחשיפת החברה כמעט ללא עלויות במהירות וביעילות רבה.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה