דרושים הייטק - תחום ששווה להצטרף אליו

עולם ההייטק שופע באפשרויות למשרות הייטק רבות ומגוונות. לאחר שסיימתם לרכוש השכלה רלוונטית בתחום, תוכלו לנסות ולהשתלב במספר תפקידים בתחום ההייטק. דרושים הייטק מהווה את אחת הנישות המקובלות והנחשקות ביותר בתחומי הדרושים השונים שקיימים.

יום שלישי, 5 ביוני 2012

בניית אתרי הימורים באינטרנט

תעשיית ההימורים באינטרנט פורחת והיקף פעילותה עולה משנה לשנה בקצב מסחרר. יש הטוענים כי אתרי ההימורים באינטרנט הם העסק המכניס ביותר ומדובר על מיליארדי דולרים בשנה. העלות של בניית אתר אינטרנט להימורים גבוהה מאוד ויכולה להגיע לעשרות אלפי דולרים. מדובר באתרים מורכבים מבחינה טכנולוגית הכוללים העברות כספים דו צדדיות, מאגר נתונים מאובטח, עדכונים שוטפים ואפליקציות משחק מורכבות המשולבות בגרפיקה מקצועית. מעבר לבניית האתר היקרה כולל אתר הימורים השקעה עצומה בשיווק ופרסום. לא מעט אנשי עסקים שסיימו כבר מזמן לימודי מנהל עסקים ואף התמחו בתואר מחוג לימודי משפטים מעוניינים להשקיע בענף רווחי זה אך לא כל בעת אתר הימורים מצליח להרוויח כסף ממנו. לכם ישנם יזמים המעוניינים להיכנס לתחום ורוכשים זיכיון מספק תוכנות הימורים או רוכשים זיכיון משנה בו הם רק מתפעלים את האתר.

מורכבות בניית אתר הימורים

אתר הימורים כולל מערכת ניהול ותפעול מרכזית השולטת במערכות ותוכנות הנמצאות על שרתים חזקים ואמינים. האתר חייב לפעול בסנכרון מדויק בין כל המערכות המרכיבות אותות וליצור חווית גלישה והפעלה נוחה ויעילה למשתמש ללא תקלות או באגים. אתר הימורים מכיל מספר רב של גולשים מה שמחייב בניית אתר מקצועי וכולל מערכות אבטחה מתקדמות לניהול פרטי המשתמשים באתר וניהול חשבונותיהם הכספיים. כאשר יזם בא לבחור בחברת בניית אתרים שתקים לו אתר עליו לדרוש תיק עבודות ולבדוק לעומק את יכולת החברה לספק אתר מקצועי ואמין העובד באופן חלק.

החוק בישראל

החוק בישראל אינו מאפשר הפעלת אתרי הימורים לכן כל בעל אתר הימורים חייב ייעוץ משפטי בתחום ואכן עורכי דין רבים שסיימו בהצלחה את לימודי משפטים ומכירים את החוק הבינלאומי מייעצים ליזמים ישראלים כיצד לעקוף את מגבלות החוק. ניתן להפעיל את האתר ממדינות המאפשרות הימורים תחת חברה מקומית ללא שייכות ליזם הישראלי העומד בראש. חברות בניית אתרים מנוסות בתחום ובעלות ידע ולכן ניתן לקבל מהם ייעוץ לגבי הפעלה נכונה של האתר. כלכלנים בכירים המתמחים במקלטי מס יתנו את הייעוץ ליזם כיצד ליצור מערכת כלכלית בו הוא מקבל חיסיון ומדינת ישראל לא תוכל לשייך את שמו לאתר ההימורים המנוע בחוק. בעלי תואר ראשון מחוג לימודי מנהל עסקים יכולים לעזור בייעוץ אך הם לא מנוסים כמו רואי חשבון בכירים המייעצים שנים רבות לחברות ישראליות מובילות.

שיווק ופרסום

בדיוק כמו הסכם גירושין, תקציב השיווק האינטרנטי והפרסום המקוון לאתר הימורים באינטרנט יכול להגיע למאות אלפי דולרים. יזמים יעסיקו חברות שיווק ופרסום הפועלות ברחבי האינטרנט ומתמחות בשיווק ופרסום און ליין בשווקים הבינלאומיים ויודעים כיצד לשווק אתרים כאלה. זו אינה מלאכה פשוטה אך הכסף הגדול המסתובב באתרי ההימורים מביא לחברות בניית אתרים וקידום אתרים הכנסה טובה ויצירתיות רבה בתחום פיתוח האתרים, עיצוב ושיווק.

תגובה 1:

  1. מאוד מסקרן כיצד אפשר לעקוף את החוק לשם בניית בניית אתר הימורים בצורה אפקטיבית ביותר. בכל מקרה, לעניות דעתי הדבר כרוך בסיכון רב, במיוחד כאשר לאותו היזם אין מספיק קשרים בשטח.

    השבמחק