דרושים הייטק - תחום ששווה להצטרף אליו

עולם ההייטק שופע באפשרויות למשרות הייטק רבות ומגוונות. לאחר שסיימתם לרכוש השכלה רלוונטית בתחום, תוכלו לנסות ולהשתלב במספר תפקידים בתחום ההייטק. דרושים הייטק מהווה את אחת הנישות המקובלות והנחשקות ביותר בתחומי הדרושים השונים שקיימים.

יום שלישי, 24 ביולי 2012

אנשי מחשבים, גם אתם דרושים בגליל העליון!

אין זה סוד, כי במהלך עשר השנים האחרונות, איזור הגליל העליון בכלל והתחתון בפרט 'עשו' קפיצת מדרגה ענקית מבחינת כל מה שנוגע לדרך להפוך לאיזורים איכותיים, לגיטימיים ומבוקשים ביותר מבחינת תעסוקה, מגורים, איכות חיים ועוד. אם כל זה לא מספיק, הרי שההתפתחות בגזרה הצפונית לא פוסקת בו ולו לרגע אחד, וזאת באופן שמגזר התעסוקה והתעשייה בו מתקדמים ללא לאות. במילים אחרות, אם בתחילת ההתפתחות, משהו כמו לפני עשר שנים בארץ, איזור הצפון ותנועת ההתיישבות בו כלל לא היו זקוקים לאנשי מחשבים, אזי שהיום, יותר ויותר דרושים בגליל העליון הינם האנשים אשר ההתמחות המקצועית הראשית שלהם הינה מחשבים!

הנדסאים, מהנדסים, מנהלי מוצר ועוד – כולכם דרושים בגליל העליון

ברמה המילולית, כאשר אומרים היי טק, לרוב, הכוונה הינה לתעשיות דיגיטליות ומתקדמות ביותר ברמה טכנולוגית. בפועל, תעשיות אלו יכולות לבוא לידי ביטוי בדמותן של חברות מחשבים, חברות ביו רפואה, אלקטרוניקה ועוד. ברמה המעשית, כאשר אומרים היי טק, הכוונה הינה למנוע צמיחה אשר ביכולתו לחולל שינויים מדהימים ומבורכים ביותר ברמה כלכלית, מקצועית, חברתית, סביבתית ועוד. לכן, אין זה פלא, כי לאחר שתנועת ההתיישבות בגליל התחתון והעליון הצליחה לעשות את הלא ייאמן, וזאת באופן שהיא הופכת את שני האיזורים האמורים לאיזורים איכותיים ומבוקשים ביותר על פני אינספור אנשים - אין זה פלא, כי עכשיו, היא מפרסמת אינספור מודעות דרושים בגליל העליון, מודעות אשר רלוונטיות למשרות מחשבים בחברות ההיי טק האיכותיות אשר פועלות שם.

אנשי מחשבים, 'נמאס' לכם לגור במרכז?

להלן הפרופיל המצוי של איש המחשבים הממוצע: בן 30 פלוס, נשוי, אבא לשני ילדים, גר באזור המרכז, משכורת משפחתית ממוצעת: 20,000 ש"ח – 30,000 ₪, איכות חיים כוללת: בינונית מינוס. ובכן, לא צריך להיות גאון פיננסי או מדריך לסגנון חיים, על מנת לדעת ולהסיק כי מגורים באזור המרכז, גידול וחינוך של 2 ילדים, אחזקה וטיפול בשתי מכוניות ועוד אינספור הוצאות כלל לא יכולים להניב, אפילו לאיש מחשבים, חיים אידיאליים, נוחים וחסרי כל דאגות. בין השורות, ניתן לראות יותר ויותר אנשי מחשבים אשר 'נמאס' להם לגור באזור המרכז, וזאת באופן שהם מעוניינים בשגרת וסגנון חיים פחות לוחצים ואינטנסיביים, חיים נעימים בכפר, רווחה כלכלית ועוד. ובכן, כל אלו הינם אפשריים ביותר – כל מה שצריך לעשות זה לעבור לאזור הגליל העליון ולשלוח קורות חיים לאינספור מודעות דרושים בגליל העליון.

בית בכפר, עבודת מחשבים טובה בגליל העליון, החיים יפים. לא?

בפועל, קיימות אינספור עדויות של אנשי מחשבים אשר סיימו את פרק החיים שלהם במרכז לאחר שהם שלחו קורות חיים למודעות דרושים בגליל העליון אשר רלוונטיות למקצוע שלהם. כל זאת, שכן, מעבר ומגורים ביישוב בגליל העליון מספקים לכל אותם אנשי מחשבים הזדמנות לחיים שהם כל כך רצו: בית בכפר, עבודה טובה ומתגמלת, רווחה כלכלית, חינוך טוב ואיכותי ועוד.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה