דרושים הייטק - תחום ששווה להצטרף אליו

עולם ההייטק שופע באפשרויות למשרות הייטק רבות ומגוונות. לאחר שסיימתם לרכוש השכלה רלוונטית בתחום, תוכלו לנסות ולהשתלב במספר תפקידים בתחום ההייטק. דרושים הייטק מהווה את אחת הנישות המקובלות והנחשקות ביותר בתחומי הדרושים השונים שקיימים.

יום ראשון, 9 בספטמבר 2012

חברות השמה לסיוע במציאת העבודה המתאימה


במיוחד כיום כאשר האבטלה הרימה ראשה בארץ, והרבה מאוד חברות מפטרות עובדים וותיקים, יותר ויותר אנשים נאלצים לחפש עבודה. לחיפוש עבודה ישנן כמה דרכים: בדיקת מודעות דרושים באמצעות העיתונות, גלישה לאתרי אינטרנט המיועדים לחיפוש עבודה, וגם כמובן חברות השמה. כיום ניתן למצוא הרבה מאוד חברות השמה וכוח אדם, חלקן עוסקות אך ורק בחיפוש עבודה לעובדי הייטק. כאן תוכלו לקרוא על חברות השמה לסיוע במציאת העבודה המתאימה.


על חברות השמהחברות אלו, תוכלנה למצוא לכם עבודה המתאימה לכישורים ולצרכים שלכם, וזאת במהירות ויעילות. בשנים האחרונות חברות ההשמה הפכו לכלי חשוב מאוד לעובדים על מנת למצוא עבודה מיטבית. חברות השמה הן מתווכות בין העובד למקומות העבודה, והן אלה אשר תוכלנה על סמך הנתונים האישיים שלכם, למצוא את העבודה המתאימה ביותר מבחינתכם. החברות עובדות הן עם דורשי עבודה והן עם מעסיקים, על מנת לקשר ביניהם. העובד מדווח על השכלתו וכישוריו האישיים, מהו הרזומה שלו והניסיון בתחום התעסוקתי, והמעסיקים מפרטים מהם בדיוק מחפשים.


במה מתמחות חברות השמה?רוב חברות ההשמה מתמחות בתחום הייטק, אבל ישנן חברות גדולות המתמחות במגוון תחומים שונים ומקצועות. חברות השמה מועילות רבות למעסיקים, כך הם יכולים לחסוך בזמן יקר ומשאבים, ובמקום לכלות את זמנם בחיפוש אחר עובדים מתאימים, הם משאירים זאת לחברות ההשמה. כך גם המעסיקים אינם מכלים את זמנם במיון קורות חיים, חברת ההשמה היא זו שעושה זאת ואחראית על כך.


הגעה אל חברת ההשמהעל מנת להגיע אל חברות ההשמה, יש ליצור עימן קשר טלפוני ולקבוע פגישה. ברשת האינטרנט תוכלו למצוא הרבה מאוד חברות השמה הקרובות למקום מגוריכם, על מנת שלא תצטרכו להטריח עצמכם, תוכלו למצוא את חברות ההשמה באמצעות אתרי האינטרנט שלהם, או לחפשן במודעות הדרושים בעיתונות. חשוב לציין, לא תצטרכו לשלם לחברות ההשמה, השירות ניתן בחינם אין כסף ולכן העניין כה משתלם. לעומת חברות השמה, הרבה מאוד מאתרי הדרושים, כן גובים כסף.


חברות השמה וחברות כוח אדםחברות השמה אינן חברות כוח אדם, ורבים נוטים לחשוב שאין שום הבדל ביניהן. חברות השמה אינן משלמות לעובדים ואינן דואגות לתנאים הסוציאליים שלהם, אלא רק אחראיות על תיווך בין דורש העבודה לבין המעסיק. הן אומנם אינן גובות שכר טרחה מדורשי העבודה, מי שמשלם להן הוא המעסיק. אנשים אשר מצאו עבודה בחברות השמה, אינם מחויבים לחברה כלל וכלל, אלא רק למעסיק איתו בחרו לעבוד.


על תהליך מציאת העבודהקודם כול, על דורש העבודה, לשלוח את קורות החיים שלו לחברת ההשמה, והיה וחברת ההשמה מצאה אותו מתאים, הם יזמינו אותו לראיון. היועצים בחברות ההשמה מעבירים את קורות החיים למעסיקים השונים, בצירוף הערות משלהם. בעקבות הערכה זו, המעסיק יחליט באם הוא רוצה להזמין את מבקש העבודה לראיון המשך או לאו.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה