דרושים הייטק - תחום ששווה להצטרף אליו

עולם ההייטק שופע באפשרויות למשרות הייטק רבות ומגוונות. לאחר שסיימתם לרכוש השכלה רלוונטית בתחום, תוכלו לנסות ולהשתלב במספר תפקידים בתחום ההייטק. דרושים הייטק מהווה את אחת הנישות המקובלות והנחשקות ביותר בתחומי הדרושים השונים שקיימים.

יום שני, 15 באוקטובר 2012

חיפוש עו"ד כך תעשו זאת נכון


לפעמים בחיים של כולנו קורים מצבים בהם אנו נזקקים לשירותיו של בעל מקצוע, וכאשר מדובר בנושאים הקשורים בחוק, שהינו סבוך מידי למי שלא הוכשר לכך, רצוי ומומלץ לחפש אחר עורך דין אשר עוסק בתחום בו אתם זקוקים לעזרה.

אולם למצוא עורך דין בעל ניסיון ומקצועי שיתאים למטרה שלשמה אנו מעסיקים אותו אינה דבר של מה בכך, וחשוב מאוד להעסיק עורך דין שיענה על הציפיות שלנו. חשוב לבחור עורך דין המתאים לתחום בו עוסק התיק שלנו. לדוגמא אם נפגעתם במקום העבודה, יש לבחור עו"ד המתמחה בתחום של דיני עבודה ולא בתחומים אחרים.

איך בוחרים עורך דין?

ובכן, עורכי דין הינו שוק רווי ובדיוק בשל כך חשוב כי תעשו את הבחירה הנכונה ביותר עבורכם, להלן כמה נתונים שמומלץ לכל אחד לבדוק, טרם בחירת עורך הדין לטיפול בתיק המשפטי שלכם -  

בדקו חוות דעת

 השיטה הכי טובה למציאה של עורך דין טוב בתחום בו אנו מעוניינים לתבוע או לסנגר על עצמנו היא על ידי חוות דעת טובות של אנשים שאנו מכירים ויודעים את התוצאות של אותו תיק עליו היה ממונה העורך דין. גם אם מדובר בעורך דין בעל מוניטין ושם מוכר חשוב כי יהיו לו חוות דעת והמלצות של לקוחות קודמים.

פרט חשוב נוסף לוודא הינו כי אם אתם ניגשים למשרד עורכי דין מפואר ומוכר, שימו דגש לגבי האדם אשר יטפל בתיק שלכם, לעיתים מדובר בעורכי דין זוטרים שאינם בעלי ניסיון ובמצב זה אתם משלמים שכר טרחה רק על המותג ולא מקבלים את הטיפול המקצועי של אותו עורך דין ממולח ומקצועי.

מקצועיות

בדקו האם עורך דין זה הינו בקיא בתחום בו אתם מבקשים את טיפולו, גם אם אותו עורך הינו מקסים, מקצועי ואינו דורש שכר טרחה גבוה מידי, עדיין אתם חייבים כי הוא יהיה מוסמך לטפל בנושא הרלבנטי אליכם ובעל הישגים יפים מבחינת טיפול בתיקים דומים.

יחסי אנוש

החבילה המושלמת תכלול מבחינתכם גם עורך דין אשר בקיא בנספחי החוק אחד אחד עדיין לא מחייב כי ידע לעבוד עם אנשים ויהיה בעל יחסי אנוש טובים. בדקו כי האדם שמולכם משביע את רצונכם גם מהבחינה בה יטפל במקרה שלכם ויסביר לכם בשפה ברורה את התהליכים אותם תעברו במהלך המשפט בצורה ברורה ונהירה לאדם הפשוט, וזאת כדי שתהיו מעורים בכל שלב בו התיק שלכם נמצא. קחו בחשבון כי אתם מעסיקים אותו ולכן חשוב כי אותו עורך דין יהיה זמין עבורכם לכל שאלה או בעיה שעולים במשך הזמן.

שכר טרחה

התשלום שתצטרכו לבצע עבור עורך הדין שיטפל לכם בתיק הינו דבר כבד משקל, שכן שכר טרחה של עורך דין יכול להגיע לעשרות אלפים ויותר. וודאו מה המחירים הרווחים לתחום בו אתם מעוניינים לשכור את שירותיו של עורך דין, כמובן שהמחירים משתנים בהתאם לרמת המוניטין של עורך הדין. בכל תחום שכר הטרחה נגבה באופן אחר, לכן חשוב לדעת מראש אל מול איזו הוצאה כספית אתם עומדים ולהכין את עצמכם בהתאם.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה