דרושים הייטק - תחום ששווה להצטרף אליו

עולם ההייטק שופע באפשרויות למשרות הייטק רבות ומגוונות. לאחר שסיימתם לרכוש השכלה רלוונטית בתחום, תוכלו לנסות ולהשתלב במספר תפקידים בתחום ההייטק. דרושים הייטק מהווה את אחת הנישות המקובלות והנחשקות ביותר בתחומי הדרושים השונים שקיימים.

יום רביעי, 28 בנובמבר 2012

עורך דין מתחיל? כך תמצא עבודה


כל עורך דין שהיה בתחילת דרכו ידע לומר כי הדרך ההתחלתית אינה פשוטה, יש לסלול את הדרך אל ההצלחה וליצור מעגל לקוחות שילך ויגדל עם השנים וצבירת המוניטין בתחום בו אותו עורך דין עוסק. תחום ערכית הדין הינו תחום תחרותי ביותר, ללא קשר להתמחות הספציפית של כל עורך דין.
ריבוי המכללות אשר מציעות לימודי עריכת דין ללא תנאי סינון גבוהים במיוחד יחד עם מבחני לשכת עורכי הדין בתל אביב שאינם אלמנט שעוזר למזער את כמות הסטודנטים שעוברים אותם בהצלחה, כל אלה יוצרים כמות גדולה מאוד של עורכי דין חדשים שנמצאים בשוק רווי למדי ומתחילים לחפש אחר עבודה במקצוע אותו הם רכשו לאחר ביצוע מבחני הלשכה וההתמחות הנדרשים לקבלת רישיון העבודה ורישום כחבר בלשכת עורכי הדין.

פנייה לחברות קיימות באינטרנט


אם אתם לא מעוניינים לפתוח עסק משל עצמכם, אתם צריכים לחפש אחר חברה שתעסיק אתכם, לפחות בשלבים ההתחלתיים, עד שתצברו לעצמכם את הניסיון ותבנו שם מוכר של עורך דין מוביל בתחומו. ישנן חברות קיימות של עורכי דין שעובדים יחדיו וצריכים מידי פעם עורכי דין נוספים שיצמחו תחת השגחתם . ניתן לגשת לחברות מעין אלה יחד עם קורות חיים ולבדוק האם הם מחפשים אחר עורכי דין נוספים.

פנייה לחברות השמה


ישנן חברות השמה רבות אשר מקבלות פניות ממעסיקים אשר מחפשים אחר עורכי דין שיעבדו אצלם באופן קבוע או זמני. חלק מאותן חברות השמה אף מתמחות בהשמת עובדים כמו עורכי דין ועובדות עם משרדים מוכרים באופן קבוע, להם הן מספקות עובדים לראיונות עבודה, לאחר שיועץ ההשמה ביצע סינון ראשוני ובדק את ההתאמה של המועמדים השונים.

חיפוש עבודה דרך האינטרנט


חיפוש עבודה דרך אתרים אשר מפרסמים מודעות דרושים באינטרנט יכול להיות חיפוש לא קצר וקצת מעייף. לעיתים רבות מדוברים במאגרים אשר מלאים במודעות דרושים בכל מיני תחומים ובכל רחבי הארץ, חלק גם מפרסמים מודעות דרושים בחו"ל. הבעיה מתחילה כאשר החיפוש מתחיל להיות עבודה מתישה בה יש לברור בצורה הטובה ביותר מבין כל העבודות את אלה שעוסקות בתחום עריכת דין , כמובן, שישנן משרות אשר עבוד משלוח של קורות חיים אליהן אתם תצטרכו לשלם סכום עבור הרשמה לאותו אתר או אתרים.

לעיתים ישנם בתי עסק שעריכת דין אינו התחום בו הם פועלים , אך הם מחפשים אחר עורך דין שיעבוד עבור החברה, לכן לפעמים צריך להרחיב את תחום החיפוש על מנת שלא לפספס משרה שיכולה להתאים לכם, מלבד עבודה כעורך דין במשרד של עורכי דין.

אין ספק שעבודה בתחום עריכת דין בשוק תחרותי , אינה משימה פשוטה. דבר זה מצריך הרבה סבלנות ויצירתיות, עד אשר תבנו לעצמכם שם טוב שיעבור מפה לאוזן ויביא אליכם לקוחות באופן מבוסס מספיק על מנת לפתוח משרד משל עצמכם.
בהצלחה!

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה