דרושים הייטק - תחום ששווה להצטרף אליו

עולם ההייטק שופע באפשרויות למשרות הייטק רבות ומגוונות. לאחר שסיימתם לרכוש השכלה רלוונטית בתחום, תוכלו לנסות ולהשתלב במספר תפקידים בתחום ההייטק. דרושים הייטק מהווה את אחת הנישות המקובלות והנחשקות ביותר בתחומי הדרושים השונים שקיימים.

יום רביעי, 28 בנובמבר 2012

כיצד למצוא משרות שיווק


כאשר אתם מחפשים אחר משרות בתחום השיווק, חשוב להראות כי אתם בעלי ביטחון עצמי ויכולת שיווקית גבוהה. חלק מן העניין הינו לזהות את פלח השוק שרלבנטי עבורכם ועבור הידע המקצועי שלכם ולהתחיל לפעול באופן אקטיבי ממש על מנת למצוא את העבודה המיועדת עבורכם בתחום השיווק. ניתן לגשת לחברות באופן עצמאי , להציג את עצמכם ולהשאיר קורות חיים במקומות שונים , שם עצם העובדה שהגעתם עד למקום עצמו , יוכיחו לאנשים בחברה כי מדובר באדם עם מטרות ותושייה רבה .

מעבר לכך, בהזדמנות זו גם ניתן להגיע בלבוש מוקפד ומראה אסתטי אשר ייתנו תמונה ברורה יותר לגבי מי שאתם, מאשר דף עם מילים מרשימות שנבחרו בקפידה וסודרו בצורה קריאה .
אל תחכו שהמשרות יגיעו אליכם, צאו החוצה וצודו לעצמכם משרה!

חיפוש אחר משרות שיווק באינטרנט


כיום קיימים אתרים רבים בהם מופיעות בצורה מרוכזת משרות בתחומים שונים וביניהם גם משרות בשיווק. דבר זה מצריך סבלנות רבה, מכיוון שמדובר לעיתים במעבר על פני הצעות עבודה רבות, גם אם עשיתם את העבודה הטובה ביותר בפילוח התוצאות. לפעמים, חלק מן החברות שומרות את המשרות ה"טובות" ביותר עבור לקוחות שישלמו על האופציה לשלוח קורות חיים , הוצאה כספית שלא כל אחד שש לשלם.

בנוסף, ניתן לעבור על האתרים של חברות בהן מעניין אתכם לעבוד, בדרך כלל ניתן למצוא שם מקום בו מפרסמות החברות מודעות של דרושים. באופן זה אתם פונים בצורה ישירה אל המעסיק הפוטנציאלי ולא עובדים דרך אתר אינטרנט אליו מופנות משרות בתחומים שונים של חברות שונות, שלא בהכרח החברה שמעניינת אתכם, תופיע גם שם עם מודעת דרושים.


חיפוש אחר משרות שיווק בחברות השמה


אם אתם לא ממש בקטע של מחשבים ואתם יותר מעדיפים קשר פרונטאלי מול אדם מאשר מול מחשב, אתם יכולים לפנות אל חברת השמה. חברות השמה נמצאות בכל רחבי הארץ ויש ברשותם מאגרים של משרות במגוון של תחומים בחברות גדולות וקטנות גם יחד. כך אפשר בשיחה אחת מול יועץ השמה לקבל שלל של משרות בתחום המבוקש , שיווק, וזאת מבלי שהתרוצצתם בין חברות שונות או אימצתם עיניים ברשימה נגללת אינסופית באחד מן אתרי האינטרנט שמציעים מאגר של משרות שיווק.

גם לאחר שיצאתם מפתח דלת חברת ההשמה, היועץ עימו שוחחתם ישמור עמכם על קשר עם הצעות עבודה נוספות, במידה וטרם קיבלתם הצעה רלבנטית. חשוב לקחת בחשבון שברות מסוימות נוהגות להעביר משרות של דרושים באופן בלעדי לחברות השמה ועובדות בצורה זו שנוחה גם להן, כך הן מקבלות עובדים פוטנציאליים מבלי לבזבז יותר מידי זמן על חיפוש אנשים מתאימים לראיונות.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה