דרושים הייטק - תחום ששווה להצטרף אליו

עולם ההייטק שופע באפשרויות למשרות הייטק רבות ומגוונות. לאחר שסיימתם לרכוש השכלה רלוונטית בתחום, תוכלו לנסות ולהשתלב במספר תפקידים בתחום ההייטק. דרושים הייטק מהווה את אחת הנישות המקובלות והנחשקות ביותר בתחומי הדרושים השונים שקיימים.

יום רביעי, 23 בינואר 2013

עבודה בהייטק לאחר השחרור מהצבא


עבודה בהייטק מושכת ישראלים רבים בעיקר לאור תנאי ההעסקה וההטבות הניתנות לעובדי ההייטק בלבד כמו גם השכר הגבוה המקובל במשרות הייטק. משיכת הישראלים להייטק יצרה אף תופעה של רילוקיישן  של עובדים רבים בתחום ההייטק וזאת על מנת שיוכלו להשתלב במשרות שונות בתחום זה כאשר אינם מוצאים עבודה באזור מגוריהם.
צעירים ישראלים רבים רואים כי תחום ההייטק הינו העתיד של העולם כולו וכן רואים את המשכורות הגבוהות והתנאים המעולים בעבודה בהייטק. על כן, מיד עם השחרור מהצבא בוחרים צעירים ישראליים להתמקד בתחום ההייטק כמקום העבודה המועדף עליהם ביותר וכן רבים מהם מצליחים ומשתלבים במגוון רחב של משרות שונות בתחום ההייטק אשר מצעיות שכר גבוה ומתנאים מעולים.


עבודה מועדפת בהייטק
עבודה מועדפת הינה תחומי עבודה שונים המציעים "מענק מועדפת" לאחר 150 ימי עבודה הנפרסים על פחות חצי שנת עבודה. את המענק ניתן לקבל לאחר עבודה בתחומים ספציפיים כמו תחנות דלק, אבטחה, שמירה, חקלאות, ייצור ועוד. חברות ההייטק מציעות לחיילים משוחררים מגוון רחב של משרות הנחשבות כעבודה מועדפת ובכך מוצאים עצמם צעירים רבים נהנים משכר גבוה ויתרונות של עבודה בהייטק לצד בונוס מועדפת לאחר כחצי שנת עבודה, בונוס העומד על כ 9000 שקלים.


משרות ללא ניסיון
חברות ההייטק מציעות כל העסק מגוון רחב של משרות דרושים הייטק בערוצי פרסום רבים לרבות עיתונות, אינטרנט וכן חברות השמה וכוח אדם המציעות שפע משרות בתחום זה. בכך יכולים חיילים משוחררים ליהנות מהצעות עבודה רבות ומגוונות בתחום ההייטק אשר בחלקן אינן מצריכות ומחייבות ניסיון או ידע קודם בתחום וכן את ניתן ללמוד את העבודה עם הניסיון או באמצעות קורסים המועברים לעובדים במסגרת העבודה.


קורות חיים להייטק
בכדי להתקבל למשרה החלומית בחברת ההייטק הגדולה שזה עתה פרסמה מודעת דרושים נצטרך לכתוב קורות חיים המתאימים לסוג העבודה אליה אנו מנסים להתקבל. קורות חיים חיילים משוחררים ניתן לכתוב באמצעות אשף קורות חיים או לחילופין באמצעות היחידה להכוונת חיילים משוחררים במשרד הביטחון המציעה עזרה ותמיכה לחיילים משוחררים בכתיבה והכנה של קורות חיים וכן בהכנה לראיונות עבודה בחברות הייטק ומקומות עבודה נוספים.
נציין מספר אלמנטים מומלצים לקורות החיים במוגשים לחברת הייטק. ראשית, כל ידע קודם מומלץ לציין לרבות לימודים תיכוניים, קורסים וכן ניסיון צבאי בתחום קרוב במידה וקיים. בנוסף, קורסים או השתלמויות שעברנו במהלך השנים יכולים לעזור ולתרום רבות לסיכויי הקבלה שלנו למשרה הדרושה, קורסים כאלו יכולים להיות תכנות מחשבים, טכנאות מחשבים, בקרה ועוד.
לאחר השחרור מהצבא פונים צעירים רבים לעבודות כגון תחנות דלק, אבטחה, שמירה, ייצור, מלצרות ועוד. מולם ניצבים צעירים ישראלים רבים שאינם מפחדים לנסות ומוצאים עצמם בחברות ההייטק המובילות בשוק הישראלי והעולמי בתפקידי מפתח מעניינים ומאתגרים במיוחד ההופכים למשתלמים ומתגמלים בכל הקשור לשכר ותנאי העסקה מהטובים ביותר בשוק.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה