דרושים הייטק - תחום ששווה להצטרף אליו

עולם ההייטק שופע באפשרויות למשרות הייטק רבות ומגוונות. לאחר שסיימתם לרכוש השכלה רלוונטית בתחום, תוכלו לנסות ולהשתלב במספר תפקידים בתחום ההייטק. דרושים הייטק מהווה את אחת הנישות המקובלות והנחשקות ביותר בתחומי הדרושים השונים שקיימים.

יום שלישי, 12 בפברואר 2013

כיצד למצוא משרת עורך דין ולהתבלט מעל האחרים


עריכת דין הינו מקצוע מכובד בכל העולם כולו. כל אמא יהודיה חולמת כי הילדים שלה ילמדו מקצוע מכובד ואחד מהם הינו עריכת דין, לכן אולי אין זה פלא לראות כי יהודים רבים ברחבי העולם ובמיוחד בארץ, ניגשים אל לימודי משפטים, בדרך להיות עורכי דין עם רישיון לעסוק במקצוע זה.

המסלול לקראת תואר במשפטים


על מנת להיות עורך דין , מלבד הדרישות של הקבלה שקיימים בכל מוסד אקדמאי, יש צורך בלימודים של שלוש שנים עד ארבע, לעמוד בתנאים של קבלת התואר, לעשות סטאז' באחד ממשרדי עריכת הדין הקיימים בארץ ולעבור את מבחני הלשכה בהצלחה. רק לאחר שסטודנט עובר את כל המסלול הזה , הוא יוכל לעסוק בעריכת דין ולהתקדם בדרכו המקצועית.

          החיפוש אחר עבודה

לאחר שקיבלתם את הרישיון לעריכת דין ואתם מחפשים אחר עבודה במקצוע יחד עם עוד רבים אחרים שסיימו בהצלחה את אותו המסלול? ההמלצה הברורה לאותם עורכי דין מתחילים הינה לחפש עבודה בתור שכירים, אלא אם מחכה לכם תפקיד אסטרטגי בשל קרבה כזו או אחרת למישהו מוכר בשוק העבודה תחום המשפטים.

זה נכון שלעבוד בצורה עצמאית הינו החלום של כמעט כל עורך דין מתחיל, אולם יש צורך בהתמקצעות ולמידה מתוך ניסיון של עבודה לאורך שנים ואין בכך כל בושה.
מלבד זאת כאשר אנחנו לא ממש בעלי ניסיון ישנו פתח גדול יותר לאי שביעות של הלקוחות ולתביעות אחריות מקצועית שיכולות לקבור את הקריירה עוד טרם התחילה לנסוק.

          משרת עורך דין

אולי זה ישמע מוזר, אבל משרת עורכי דין קיימת בשפע ותמיד ישם מוסדות ציבוריים כמו גם פרטיים אשר מחפשים אחר עורכי דין בתחילת דרכם אשר מעוניינים ביצירה של יציבות כלכלית ורכישה של ניסיון חשוב.

העניין הינו התחרותיות אשר קיימת בזירה זו, כאמור מתמודדים על כל משרה כזו כמה וכמה עורכי דין צעירים, אם כן, איך אפשר להתבלט מעל כל האחרים במטרה שאתם תהיו אלה שיתקבלו לעבודה?

יש להכין את קורות החיים שלכם ולהדגיש בצורה ברורה את היתרונות שלכם על פני עורכי דין אחרים. אם למדתם במוסד אקדמאי נחשב, ציינו זאת, אם סיימתם בתואר מצטיין , הדגישו זאת. סטאז' במשרד עורכי דין מוכר יכול להיות לכם לתועלת בזמן הראיון, הקפידו לבוא במיטב מחלצותיכם, להיות ענייניים, חייכנים ומלאי אמביציה לקטוף את המשרה עליה אתם מתמודדים.

          לסיכום

הדרך אל תעסוקה בעריכת דין יכולה להיות קשה ופתלתלה כמו הדרך הנדרשת לשם קבלת תואר במשפטים ורישיון לעסוק בעריכת דין. המפתח לכל הצלחה הינו כריזמה יחד עם התמדה לאורך הדרך שבוודאי תהיה רצופת מכשולים אך תוביל בסופו של דבר לקטיפה של פירות לאחר עמל כה רב.
בהצלחה!
לפרטים נוספים ומציאת עבודה בתחום, פנו עוד היום ללפיד השמה ולעבודה!

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה