דרושים הייטק - תחום ששווה להצטרף אליו

עולם ההייטק שופע באפשרויות למשרות הייטק רבות ומגוונות. לאחר שסיימתם לרכוש השכלה רלוונטית בתחום, תוכלו לנסות ולהשתלב במספר תפקידים בתחום ההייטק. דרושים הייטק מהווה את אחת הנישות המקובלות והנחשקות ביותר בתחומי הדרושים השונים שקיימים.

יום רביעי, 27 בפברואר 2013

הביקוש לבוגרי קורס ניהול רשתות בתעשיית ההייטק בישראל


אחת התעשיות הכי אטרקטיביות מבחינת תעסוקה במדינת ישראל זוהי תעשיית ההייטק והדבר נובע מכמה סיבות :
  • תעשיית ההייטק היא בין התעשיות הכי רווחיות בישראל, אם לא התעשייה הכי רווחית במדינה, ובזמן שהשכר הממוצע במשק עומד על שבעת אלפי שקלים לחודש בענפים אחרים, עובדי תעשיית ההייטק משתכרים בממוצע במשכורות של כ- עשרים אלף שקלים בחודש ואף למעלה מכך.
  • הייטק הוא תחום חוצה גבולות, מה שאומר שלמבקשים בכך- באמצעות תעשיית ההייטק יש אפשרות להעתיק מקום מגורים למדינות אחרות בחו"ל.
  • עולם ההייטק מלא בכסף לא רק בישראל , אלא בעולם כולו, מה שאומר שגם בחו"ל מרווחים שכר גבוה בתחום. פוטנציאל ההשתכרות הגבוה טמון לא רק בעבודה כשכירים בתעשיית ההייטק אלא גם לעצמאיים יש הזדמנויות להשתכר בסכומי עתק בתעשייה זו.
  • המשאב המרכזי של מדית ישראל הוא הון אנושי. במדינה שאין לה משאבי טבע המוקד עובר לבני האדם ומאחר ובישראל יש המון אנשים מוכשרים, המדינה מעודדת מאד שילוב של הציבור בהייטק הישראלי, כאשר הדבר בא לידי ביטוי בסביבות עבודה נעימות ומפותחת, הטבות שונות וכיוצא בזה.
לאור כל זאת, אם אתם מחפשים תחום משתלם לעבוד בו- הייטק הוא בדיוק המקום הנכון עבורכם. ואם כבר הייטק, נשאלת השאלה הבאה- מה נעשה בהייטק ?

תחומי המתחות בהייטק- ניהול רשתות

אחד התחומים החמים והמבוקשים ביותר בתעשיית ההייטק זהו תחום ניהול רשתות אשר מתייחס לניהול רשתות אינטרנט, אינטרא- נט, מחשוב, תקשורת ועוד.
הביקוש הרב בתעשייה פתח את עולם הלימודים ואפשר ליצור מסגרות לימוד שונות ומגוונות שמתאימות לאנשים שונים בעלי רקע מתחומים שונים לרכוש השכלה בתחום ולהתחיל לעבוד. קורס ניהול רשתות מתאים לאנשים המגיעים מרקעים שונים כאשר בין אם מדובר על אנשים בעלי השכלה ונסיון בעולם ההייטק והמכשוב ובין אם מדובר על אדם מן השורה שאין לו שום נסיון או הכשרה קודמים. מכלול הקורסים הוא רב ומגוון ובעוד שישנם קורסים שונים שאינם מחייבים ידע מקדים ישנם גם קורסים למתקדמים המיועדים לאנשים בעלי רקע בתחום.
קורס מנהל רשתות הינו קורס אשר אורך בממוצע פרק זמן של כ- חצי שנה והוא מעניק הסמכה מקצועית ומעשית לעסוק בתחום. במהלך קורס ניהול רשתות נלמדות התמחויות שונות שמהן ניתן לבחור את המתאימה והרצויה ביותר, כאשר בין היתר ניתן למצוא התמחויות של ניהול רשתות MCSA, ניהול רשתות SISCO, ניהול רשתות LINUC, ניהול רשתות מיקרוסופט, ניהול רשתות MCPD, ניהול רשתות CCNA ועוד.
הביקוש למנהלי רשתות בהייטק הוא עצום ורלוונטי לארגוני הייטק גדולים, חברות קטנות, סטארטאפים ועוד.
מנהלי רשתות זוכים לא רק לביקוש אדיר להתמחות שלהם אלא זוכים להנות גם מתנאים נוחים, שכר גבוה ואפשרויות קידום לא מבוטלות.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה