דרושים הייטק - תחום ששווה להצטרף אליו

עולם ההייטק שופע באפשרויות למשרות הייטק רבות ומגוונות. לאחר שסיימתם לרכוש השכלה רלוונטית בתחום, תוכלו לנסות ולהשתלב במספר תפקידים בתחום ההייטק. דרושים הייטק מהווה את אחת הנישות המקובלות והנחשקות ביותר בתחומי הדרושים השונים שקיימים.

יום ראשון, 3 בפברואר 2013

איך מנסחים מודעת דרושים הייטק אטרקטיבית?


התחרות הרבה בתחום אתרים לחיפוש עבודה מצריכה את בעלי האתרים להיות יצירתיים ביותר בעת ניסוח המודעות כדי לבלוט למול האתרים האחרים כך, שיותר ויותר מועמדים המחפשים עבודה או חברות הצריכות בעובדים יעדיפו את האתר שלהם על פני המתחרים.
כדי לנסח מודעת דרושים הייטק מוצלחת, חשוב לבחון היטב כיצד החברות האחרות שעוסקת בתחום של גיוס עובדים מנסחות את המודעות שלהן כדי להכיר את השטח ואת הדרך שבה הן פועלות, שכן המטרה היא לנסות וליצור מודעת דרושים הייטק מיוחדת ושונה ואת זאת ניתן לעשות רק כאשר בודקים כיצד אחרים עשו זאת.
בשלב השני, צריך לחשוב מנקודת המבט של מחפש העבודה, מה הם הדברים שאותם הוא ירצה לראות במודעה, שיגרמו לו  להגיש קורות חיים אליה דווקא, שכן גם החברות המובילות בתחום ההייטק רוצות להשיג לעצמם עובדים איכותיים ככל שרק ניתן, וזאת אפשרי באם מציעים במודעה תנאים אטרקטיביים שלא ניתן לסרב אליהם.
חשוב שהמודעה תהיה לא ארוכה מידי ולא קצרה מידי, שכן, אתם רוצים להעביר למבקש העבודה מידע חיוני והכרחי אך עומס של מלל, עשוי לגרום למודעה להיות ארוכה מידי ולפספס את המטרה שלה, ולכן יש לברור את המילים היטב, כך שמצד אחד יהיה ניתן לדעת בדיוק באיזה עבודה מדובר ומצד שני המודעה תהיה איכותית וברורה.


גיוס עובדים להייטקישנן חברות כוח אדם אשר תפקידן ליצור התאמה בין החברות המציעות עבודה לבין דורשי העבודה, כאשר בתחום הייטק צריך הרבה הקפדה רבה יותר בכל הנוגע לבחירת כוח האדם, שכן המטרה במסגרות אלה לקדם את האנשים בתוך המערכת ולאתר כוח אנושי איכותי ביותר, אשר יוביל את החברה ליעדים חדשים וימקסם את היכולות האנושיות והטכנולוגיות ולכן, הבחירה הינה קריטית וחשובה.
חברות כוח האדם רבות מחייבות כחלק בלתי נפרד מדרישות התפקיד עמידה במספר תנאי קבלה מקדימים כאשר אותם תנאי קבלה יכולים להיות ניסיון במקצוע במקום עבודה קודם, תואר אקדמאי ועוד, כל חברה רשאית להחליט מהם הדברים הנחוצים לה בכל תפקיד ותפקיד אותו היא מציעה למועמדים.
כדי לגייס עובדים מצטיינים הרבה חברות לגיוס עובדים פונות אל מוסדות הלימוד ומציעות להפנות את מסיימי הלימודים אשר סיימו עם הישגים מרשימים לחברות המובילות, שכן המטרה היא לבצע איתור מוקדם של סטודנטים מצטיינים, אשר במקום שיתחילו בסיום הלימודים להתחיל לחפש עבודה, יהיה להם מקום מוכן וברמה גבוהה.
עובדי הייטק עם מוכשרים ויצירתיים במיוחד עשויים להזניק את החברה בכמה צעדים קדימה ולכן ככל שעושים גיוס עובדים מדויק יותר, כך יכולים ליהנות מתוצאות טובות יותר, שכן עדיף להשקיע בשלב הגיוס יותר זמן, מאשר לקבל לעבודה, אנשים שאינם מתאימים לתפקיד ולבזבז עליהם זמן יקר בהכשרה, כמו גם להתמודד עם פיטורים מיותרים.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה