דרושים הייטק - תחום ששווה להצטרף אליו

עולם ההייטק שופע באפשרויות למשרות הייטק רבות ומגוונות. לאחר שסיימתם לרכוש השכלה רלוונטית בתחום, תוכלו לנסות ולהשתלב במספר תפקידים בתחום ההייטק. דרושים הייטק מהווה את אחת הנישות המקובלות והנחשקות ביותר בתחומי הדרושים השונים שקיימים.

יום רביעי, 6 בפברואר 2013

בניית אתר דרושים הייטק

קיים פוטנציאל רווחים עצום בבניית אתרי דרושים שכן, הרבה אנשים מחפשים כיום עבודה דרך האינטרנט ובמיוחד בענף ההייטק, שכן רבים מהצעירים בוחרים כיום להשתלב בענף זה משום היכולת להתעשר תוך זמן קצר יחסית.

אמנם קיימים הרבה אתרים אשר מציעים עבודות מסוגים שונים אך עם זאת לעתים דווקא בניית אתר המתמחה בתחום מאוד ספציפי עשוי להיות רעיון מעולה, שכן לפעמים קל יותר להגיע לאתר שבו תמצא עבודות המתאימות למקצוע שדרוש לך מאשר לחפש באתר שבו יש הרבה מקצועות יחדיו.

כדי להקים אתר דרושים הייטק, צריך לפנות אל חברות שונות ולהציע להם פרסום חינמי של העבודות באתר שלכם, כאשר חייב להיות ערך מוסף כלשהו עבור החברה כדי שהיא תבחר לפרסם דרככם, במיוחד כאשר אתם אתר חדש, כך למשל תוכלו להציע לחברה כי תעזרו למבקשי העבודה בכתיבת קורות החיים, או שתעשו מיון יותר מדויק ועוד דברים נוספים דומים.

הרווח שלכם מהאתר יכול להיעשות על ידי מנוי שתמכרו למבקשי העבודה, וזאת כדי לראות מודעות מסוימות, כאשר את שאר המודעות תוכלו להציג בחינם, וכך תמשכו אליכם יותר ויותר מבקשי עבודה. בנוסף, תוכלו לפרסם את החברות או כל מיני כנסים שהן עורכות ולקבל תשלום בעבור הפרסום הזה, וזה עשוי להיות מקור לרווח עצום.

פרסום האתר ושיווקו


כדי שאכן תוכלו לחשוף את האתר לכמה שיותר אנשים, צריך יהיה להשקיע כסף בפרסום, שכן רוב דורשי העבודה מנסים דרך גוגל למצוא אתר שבו מפורסמות מודעות דרושים הייטק או כל תחום אחר ולכן כדי שאתם תופיע בדף הראשון ובמקומות הראשונים יהיה עליכם לעשות קידום לאתר אם זה על ידי חברה מובילה בתחום זה ואם באופן עצמאי.

לא ניתן כיום להביא לקוחות חדשים ללא פרסום שיכול להיות באמצעות האינטרנט, טלוויזיה וכל מדיה אחרת, כאשר כדאי לשלב כמה ערוצי פרסום יחדיו לא לפרסם רק באמצעות טלוויזיה או עיתונאות, אלא לנסות ולהגיע לכמה שיותר קהלים תוך עריכת פילוח של הקהל שאליו אתם פונים, שכן בתחום הייטק סביר להניח שמבקשי העבודה יהיו דרך המדיות הדיגיטליות כמו גם הרשתות החברתיות.

כדי שתוכלו להתמודד מול התחרות הרבה שיש בענף אתרי הדרושים, תצטרכו לעשות מיתוג לעסק באופן שיבדל אותו מעסקים דומים, אם זה בבניית אתר שהוא ידידותי למשתמש, אשר יגרום לגולשים להישאר בו זמן רב יותר, ואם זה בהוספת תכנים שיועילו לדורשי העבודה כך שהם יעדיפו לחפש מקום עבודה דווקא באתר שלכם.

חשוב לבנות תכנית שיווק ופרסום בהתאם לתקציב מתוכנן מראש, שכן בקלות רבה אתם עשויים למצוא את עצמכם מוציאים כסף רב, אך מבלי לראות תוצאות ולכן ככל שתקפידו על תקציב מדויק, כך יגדל הסיכוי שלכם להצליח לפרסם את האתר ולחשוף אותו תוך זמן קצר להרבה אנשים.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה