דרושים הייטק - תחום ששווה להצטרף אליו

עולם ההייטק שופע באפשרויות למשרות הייטק רבות ומגוונות. לאחר שסיימתם לרכוש השכלה רלוונטית בתחום, תוכלו לנסות ולהשתלב במספר תפקידים בתחום ההייטק. דרושים הייטק מהווה את אחת הנישות המקובלות והנחשקות ביותר בתחומי הדרושים השונים שקיימים.

יום רביעי, 20 בפברואר 2013

דרושים הייטק


חברות בתחום ההייטק זקוקות לעובדים רבים. אנשים רבים שסיימו ממש עכשיו לימודי מחשבים מחפשים עבודה בחברות הייטק. למה, אם ככה, עדיין קשה להשיג עבודה בחברת הייטק? מה חברת ההייטק צריכה לעשות על מנת לגייס עובדים טובים ואיכותיים?


פרסום באתרי דרושיםכאשר אדם מסיים את לימודיו או נמצא לקראת סיומם ורוצה להתחיל ולגשש את צעדיו הראשונים בשוק העבודה, הוא קודם כל מסתכל במודעות דרושים הייטק. ניתן למצוא מודעות דרושים הייטק גם באתרים לחיפוש עבודה באופן כללי וגם באתרים המתמקדים בתחום ההייטק. חברה שזקוקה לאכלס משרה צריכה להשקיע ולפרסם מודעות באתרים רבים ולא רק באחד או שניים. לא כולם בודקים באותם אתרים ובהחלט כדאי להתפרש על שטח רחב עד כמה שאפשר. ממש כפי שחברות הפקת אירועים מפרסמות הפקות בר מצווה בשרון או חתונות בהרצליה במספר רב של אתרים, כך גם צריכה לעשות חברת הייטק


להתכוונן על סטודנטיםסטודנטים הם כוח אדם בעל פוטנציאל רב לגדול. מדובר באנשים צעירים, שמתוקף גילם הם גם בעלי הבנה רחבה בתחום הטכנולוגיה יותר מאדם מבוגר מהם. הם גם מגיעים רעננים ובעלי מוטיבציה גדולה. בהחלט כדאי לחברות הייטק לפרסם מודעות דרושים הייטק באתרים של מוסדות לימוד למיניהם. כדאי אפילו לבנות משרות שיהיו תחילה משרות סטודנט עם אופציה לגדול. כך יקלטו את האדם בעודו סטודנט במשרה חלקית ולאחר מכן תהפוך המשרה למלאה כשאותו סטודנט כבר התנסה בעבודתו ומכיר אותה טוב.


פרסום באתר החברהלעיתים אנשים המחפשים עבודה בהייטק מסתכלים פשוט באתרי החברות עצמן. חברות שיפרסמו גם שם מודעות דרושים ויבליטו אותן יגדילו את סיכוייהן לפניות רבות יותר. אל לחברות לשכוח שכמו שבין עובדים פוטנציאלים יש תחרות, גם בין החברות יש תחרות על עובדים טובים. אתר החברה יכול לסייע גם בכך שיהיה כתוב בו חומר קצת אישי יותר כמו הצלחות של אנשים בחברה מנקודת מבטם האישית, התקדמות, האווירה בחברה, דברים מיוחדים ועוד


רשתות חברתיותכפי שקידום אתרים מפרסמים את אורבן אירועים, צימר בגליל או כל דבר אחר נעשה גם דרך הפייסבוק, כך צריכה חברת הייטק שזקוקה לעובדים להגיע לקהל יעד נוסף. חלק לא קטן מהחיים מתנהל גם דרך הפייסבוק. בעלי עסקים רבים מתפרסמים דרכו. נכון שחברת הייטק גדולה מוכרת גם כך, אבל הפייסבוק היא דרך להתקרב ולהיות בגובה העיניים. יתכן שזה דבר שימשוך אנשים לעבוד בחברה אחת ולא באחרת.


חברות השמהגם חברות השמה הן אופציה להתחברות עם כוח אדם איכותי. במיוחד חברות אשר מתמחות בתחום ההייטק יכולות לעשות כאן עבודה טובה. אדם יכול לקבל כך מספר הצעות במקביל ולכן יש יתרון בפניה לחברה כזו. בשל כך, כדאי לחברות ההייטק להיות בקשר שוטף לפחות עם כמה חברות כאלה.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה