דרושים הייטק - תחום ששווה להצטרף אליו

עולם ההייטק שופע באפשרויות למשרות הייטק רבות ומגוונות. לאחר שסיימתם לרכוש השכלה רלוונטית בתחום, תוכלו לנסות ולהשתלב במספר תפקידים בתחום ההייטק. דרושים הייטק מהווה את אחת הנישות המקובלות והנחשקות ביותר בתחומי הדרושים השונים שקיימים.

יום חמישי, 7 בפברואר 2013

לאחר המשבר, מגוון עבודות של "דרושים הייטק"

לאחר המשבר הגדול בענף ההיי טק שהיה לפני כמה שנים, כייף לראות כמה משרות דרושים הייטק ישנם גם ברשת האינטרנט ובמודעות העיתונים. ישנם הרבה אנשים המחפשים משרה כמו דרושים הייטק שרק תקדם אותם בחיים. למזלנו, תחום ההיי טק הינו מבוקש מאוד ולוחות המודעות ממש מלאים בהרבה הצעות בודה כמו דרושים הייטק, ישנן הרבה חברות הייטק המתפתחות וכאלה שהן חדשות ומחפשות עובדים מוכשרים בתחום. ישנן הרבה סוגים של מודעות הקשורים בהיי טק, אחד התחומים הנפוצים זה מהנדס תוכנה, מועמד בתחום זה, חייב להגיש את קורות החיים שלו המורים על תואר בהנדסת תוכנה.

כדאי לבדוק כל מישרה בנפרד


כדאי בזמן שאתם מעיינים במודעות כמו דרושים הייטק לעיין בכל משרה בנפרד, ולבדוק מהן הדרישות הספציפיות לגבי כל משרה, לא כדאי להגיש מועמדות למשרות שהן אינן רלוונטיות לגביכם מבחינת דרישות וכישורים. כדאי לשים לב לתנאים שנותנים בעלי החברות, תוכלו לבדוק אם אכן התנאים הולמים אתכם. תוכלו לברר לגבי השכר באמצעות טבלאות המפורסמות באתרי האינטרנט השונים. כדאי להגיע לראיון עבודה כשאתם מוכנים לגבי הנתונים כמו משכורת ותנאי העסקה. כדאי להגיע ראיון עבודה עם מכתבי המלצות ממקומות קודמים במידה ועבדתם במקומות מסוג זה.

דרכים נוספות למצוא עבודה בהיי טק


דרך נוספת למצוא עבודה ביתר קלות, זה להיכנס לאתרי האינטרנט של חברות ההיי טק ולבדוק ב"דרושים" אם הם צריכים עובדים, הרבה חברות היי טק יש להם את מדור דרושים גם באתרי האינטרנט שלהם. ההמלצה החמה ביותר היא לא לפנות לחברות השמה, כי הרבה פעמים קורה שהחברה שולחת עובדי היי טק ועובדים בכלל, ללא הדרישות המתאימות היות ומטרתן היא ברורה, לקבל את העמלה שלהן מהחברה המעסיקה. לא בכל האתרים ישנה דרך לשלוח קורות חיים, לכן כדאי כי תתקשרו ישירות לחברה באמצעות הטלפון או הדוא"ל.

עבודה מאומצת


ידוע, כי עובדי חברות היי טק יושבים המון שעות מול המחשב, לכן כדאי לבצע פעילות גופנית המיטיבה עם הגוף כמו למשל מדיטציה שמיטיבה עם הגוף והנפש וגורמת לנו להירגע מלחצים ולהפעיל את הגוף שיושב שעות ממושכות מול המחשב ללא תנועה. היתרון הנוסף בעבודת ההייטק הוא שניתן לעבוד גם דרך הבית, הרי כל מה שדרוש זה מחשב וטלפון, לכן אם אדם העובד בהייטק חולה, הוא יכול לעבוד מהבית בלי להחסיר ימי עבודה אפילו שהוא חולה.

היכן כדאי לעבוד בחברת הייטק גדולה או אולי בחברת סטארט אפ קטנה?


ידוע כי חברות היי טק משלמות פחות מאשר חברות סטארט אפ, אבל השאלה אם תוכל לעמוד מול הלחצים בחברת סטארט אפ, העבודה בחברת סטארט אפ היא הרבה יותר מאומצת ודורשת עמידה בזמנים. למי שהוא שאפתן וחרוץ במיוחד, עבודה כזו יכולה להתאים.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה