דרושים הייטק - תחום ששווה להצטרף אליו

עולם ההייטק שופע באפשרויות למשרות הייטק רבות ומגוונות. לאחר שסיימתם לרכוש השכלה רלוונטית בתחום, תוכלו לנסות ולהשתלב במספר תפקידים בתחום ההייטק. דרושים הייטק מהווה את אחת הנישות המקובלות והנחשקות ביותר בתחומי הדרושים השונים שקיימים.

יום חמישי, 21 בפברואר 2013

דרושים הייטק - אפשרויות שונות


תחום המחשבים וההייטק יכולים להיות הפכפכים מדי פעם ואדם יכול למצוא את עצמו במהלך מספר שנים מעיין ועובר יותר מפעם אחת בין המודעות דרושים הייטק ומחפש לו עבודה. כן, לא תמיד יש מזל בתחום. אם למשל התחלתם את עבודתכם בחברת סטארט אפ יתכן שהיא תצליח אך גם יכול להיות שלא. יתכן שכל המאמץ בחברה שהשקעתם לא צלח מבחינתה אך עבורכם כל ניסיון שאתם צוברים יהפוך לכם את החיפוש הבא ליותר קל. אז איפה לחפש.

דרושים באוניברסיטה

כן, גם אם אתם לאחר לימודים, גם אם הספקתם לעבור מאז חתונה קטנה או גדולה אצל אורבן אירועים, להביא ילדים לעולם וגם לעבוד זמן מסויים בהייטק, עדיין ישנן גם באוניברסיטאות מודעות דרושים הייטק שיכולות להתאים גם לכם. לא כל המודעות שבלוח הדרושים של אוניברסיטה או מכללה מכוון רק לסטודנטים. יש המון הצעות כלליות במשרות מלאות בתחומים שונים, בודאי בתחום ההייטק, כך שמלבד מקומות החיפוש הרגילים זהו מקום טוב להסתכל בו.

להזכר בכל החברים

גם אם בחרתם לערוך חתונה קטנה ולא להזמין את כל מעגל החברים הרחב שלכם אלא רק את המצומצם, היו כעת אמיצים ופנו לחברים שידוע לכם כי הם עובדים בחברות הייטק. אם חבר ימליץ עליכם לעבודה יש לכם סיכוי יותר גדול להגיע לראיון עבודה ולתהליך המיון מאשר דרך מענה על מודעת דרושים הייטק שראיתם באתר של חברת השמה. אז התגברו על המבוכה, בלעו את האגו ואת הגאווה והשתמשו בזיכרון של הנייד שלכם עד כמה שאתם יכולים על מנת לאתר אנשים שיוכלו להפיץ את קורות החיים שלכם ואז יהיה להם יתרון על פני קורות חיים אחרים שיגיעו אל החברה.

עבודה בחיפוש עבודה

עשו לעצמכם חוק: הקדישו לחיפוש העבודה לפחות מספר שעות ביום. ממש כאילו אתם עובדים. חיפוש עבודה הוא עבודה לכל דבר. פעם הייתם עוברים על שניים או שלושה עיתונים וזהו. היום יש מגוון רחב של אתרי דרושים. במשך הזמן תראו מהם האתרים שמציעים את ההצעות הרלוונטיות ביותר עבורכם אבל תתחילו מלהסתכל באתרים רבים המפרסמים מודעות דרושים הייטק. אתם יכולים גם לבחור אתר אחד בתשלום שנראה לכם הרציני ביותר ולעשות בו מנוי לתקופה. כך גם תקבלו הצעות למייל. בכל מקרה הסתכלו במספר אתרים גדול, גם אתרים המתמקדים בהייטק וגם אתרים כלליים.

להגיע לחברות השמה

לכו בין חברות השמה והרשמו בהן תוך הגעה אליהן. כאשר החברה רואה אתכם פנים אל פנים היא זוכרת אתכם יותר לפחות לתקופה מסויימת. חברת השמה שעוסקת בהייטק מקושרת לחברות הייטק רבות. בחברה כזו קיים יותר ידע מקצועי בקרב העובדים מאשר בחברות כוח אדם כלליות. חברות ההשמה יפיצו את קורות החיים שלכם בבת אחת בין כמה וכמה חברות, מה שמגדיל את הסיכוי שלכם למצוא עבודה מהר יותר.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה