דרושים הייטק - תחום ששווה להצטרף אליו

עולם ההייטק שופע באפשרויות למשרות הייטק רבות ומגוונות. לאחר שסיימתם לרכוש השכלה רלוונטית בתחום, תוכלו לנסות ולהשתלב במספר תפקידים בתחום ההייטק. דרושים הייטק מהווה את אחת הנישות המקובלות והנחשקות ביותר בתחומי הדרושים השונים שקיימים.

יום חמישי, 30 במאי 2013

חברת ההשמה הטובה בישראל

כשמחפשים עבודה, לזמן יש משמעות רבה. החיפוש צריך להיות ממוקד, מהיר ובעיקר ענייני. ולמה הכוונה? לפנות לאפיקים רלוונטיים בלבד, להמנע משליחת קורות חיים שייערמו בערמה הולכת וגדלה לתפקידים שאינכם מתאימים להם. אתם רוצים למצוא עבודה כמה שיותר מהר וכזו שתתאים לכישורים שלכם ואתם תעמדו בדרישות התפקיד. איך עושים את זה? עם חברת השמה.

מילת המפתח- מיקוד

המציאות התעסוקתית בישראל היא כזו שמדי יום נפלטים אל מעגל מחפשי העבודה עובדים רבים, מסורים ומוכשרים, ששינויים במקום העבודה שלהם גרמו להם להפוך משכירים למובטלים. זוהי תמונה שכיחה בנוף הישראלי. בנוסף, מדי שנה מסיימים סטודנטים רבים את לימודיהם והופכים אף הם מסטודנטים למחפשי עבודה. אנו חיים בעידן תחרותי, הדרישות מבעלי המקצוע הולכות ועולות וההיצע לעתים עולה על הביקוש. על אף התמונה העגומה משהו, אפשר למצוא עבודות, וטובות. צריך רק לדעת כיצד למקד את החיפוש באופן יעיל ומניב תוצאות מהירות. שתי סיבות עיקריות יש לחיפוש עבודה מהיר: האחת, כמובן, למצוא מקור פרנסה. הסיבה השנייה היא, שחיפוש לאורך זמן, התפזרות על פני אין סוף משרות, תוך שליחת קורות חיים והמתנה למענה, ראיונות מרובים שאין להם המשך ודפדוף יומיומי בלוחות השונים, גורמים לירידה במוטיבציה ובדימוי העצמי, וגם לשחיקה נפשית. אפשר להמנע מכך, וטוב יותר, למצוא עבודה ההולמת את יכולותיכם.

מקצועיים לשירותכם

אפשר למצוא עבודה בדרך ה"מסורתית". להכנס מדי יום אל הלוחות השונים, בחלקם לשלם עבור הזכות לצפות במשרות פנויות. להקדיש מספר שעות ביום, כל יום וסימון משרות רלוונטיות, לשליחת קורות חיים ולהתחיל להמתין לטלפון המיוחל. זה יכול לקחת זמן רב. ברוב המקרים אתם אפילו לא יודעים אם קורות החיים שלכם התקבלו בהצלחה אצל מפרסם המודעה. חלקם רוצים קורות חיים בפקס ולכו תרוצו עכשיו לדואר או למקום אחר כדי לשלוח אותו. אתם אפילו לא יודעים אם אתם עומדים בקריטריונים של הצעת העבודה . כי לעתים הם מעורפלים, לא בדיוק תפורים לפי מידותיכם.
שיטה נוספת שאתם יכולים לבחור בה היא הדרך הממוקדת, המקצועית והיעילה ביותר: חברות השמה. משרות הייטק בחברת השמה סיבי וחברות מקצועיות אחרות, מעולם לא נראו קרובות יותר.

קליעה למטרה

חברות השמה הן המפתח שלכם להשתלב בשוק העבודה, ומהר. הן ממוקדות, מקצועיות עד מאד וכשקורות החיים שלכם נשלחים באמצעותם, אתם יודעים שגם יזמנו אתכם לראיון. מה בעצם עושה חברת השמה? היא מתמקדת במשרות מתחום מסוים, למשל הייטק. היא עובדת בשני אפיקים- האחד, חוסכת למעסיק זמן במיון קורות חיים, ראיון ראשוני וחוות דעת מקצועית על המרואיין. המעסיק מקבל קורות חיים רלוונטיים בלבד, עם הדגשים על קווי ותכונות אופי ויתרונות המועמד לתפקיד. המישור השני הוא היכרות עם המועמד, הכנסה שלו למאגר המועמדים של חברת ההשמה, הכנה שלו לקראת הראיון בחברה, וחיפוש משרות מדויקות עבורו. כאלו התואמות את השכלתו, נסיונו והציפיות שלו.
חיפוש עבודה באמצעות חברות השמה מובילות, שיש להן את הנסיון, הידע, הכלים והמיומנות בתחום, יקצרו משמעותית את תהליך חיפוש העבודה.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה