דרושים הייטק - תחום ששווה להצטרף אליו

עולם ההייטק שופע באפשרויות למשרות הייטק רבות ומגוונות. לאחר שסיימתם לרכוש השכלה רלוונטית בתחום, תוכלו לנסות ולהשתלב במספר תפקידים בתחום ההייטק. דרושים הייטק מהווה את אחת הנישות המקובלות והנחשקות ביותר בתחומי הדרושים השונים שקיימים.

יום שני, 2 בספטמבר 2013

איך תוכלי להתברג לתעשיית ההייטק בקלות?

מחפשת משרת הייטק חדשה? רוצה להתברג בתעשיית ההייטק בקלות ותוהה כיצד לעשות זאת נכון?
אם כן, המאמר הבא במיוחד בשבילך.

ריכזנו עבורך כמה טיפים שיעזרו לך לאתר את המשרה שתמיד חלמת עליה, ומצד שני גם להיחשף למגוון רחב של אפשרויות, שאולי יוכלו לעניין אותך:

  1. אם את מחפשת משרת הייטק, עליך לפנות תחילה אל לוחות המשרות השונים, המפרסמים משרות רלוונטיות בתחום. בין אם זה לוח משרות הייטק של חברת השמה גדולה ומוכרת או אולי לוח של חברת השמה קטנה יותר, לוחות אלה יחשפו אותך למבחר של אפשרויות ובעיקר יעזרו לך לאתר את המשרה שתמיד רצית ולהתברג בתעשיית ההייטק המתקדמת.
  2. אם יש לכם חברים או חברות שעובדים בתחום ההייטק, זה הזמן להיעזר בהם. פני אליהם ובדקי מולם האם ידוע להם על משרות פנויות בחברה שבה הם עובדים. במקביל, תוכלי גם לקבל חוות דעת מהם על המקום עצמו, על האווירה ובכלל, האם כדאי לך לחפש שם משרה מתאימה.
  3. כתבי קורות חיים שיתאימו לתחום זה. במסגרת חיפושך אחר המשרה שבה את מעוניינת, כדאי לך גם לבדוק את קורות החיים שלך, ובעיקר לוודא שהם אכן תואמים לתעשייה. מכיוון שמדובר בתעשיית מתקדמת מאד המצריכה כישורים מיוחדים, חשוב שבקורות החיים שלך תהיה התייחסות לכל הכלים שרכשת, לכל ההכשרות שהשתתפת בהן וגם לניסיון שצברת במהלך עבודותיך הקודמות. אם את מתקשה לכתוב אותם, תוכלי למצוא לא מעט מדריכי כתיבת קורות חיים באתרי האינטרנט, לרבות באתרי חברות ההשמה השונות.
  4. פני באופן יזום אל חברות ההייטק השונות. כדי להיחשף לכמה שיותר אפשרויות וגם כדי לחשוף את עצמך לכמה שיותר מעסיקים רלוונטיים, עליך לקחת יוזמה ולפנות באופן ישיר אל חברות ההייטק השונות. חפשי את מספרי הטלפון של חברות ההייטק הרלוונטיות עבורך ופני אל מחלקת כוח אדם של חברות אלו או אל מנהלות הלשכות של הבכירים בחברות.
  5. היעזרי בחברות השמה המתמחות בתחום ההייטק. תוכלי למצוא מבחר של חברות השמה מובילות, המתמחות בתחום ההייטק ומציעות משרות רבות הקשורות אל התחום. אין טעם שתפני אל חברות השמה המתמחות בתחומים רבים, או אינן בקיאות מספיק בעולם זה. פנייה אל חברות השמה בתחום ההייטק תגדיל את סיכוייך לקבל את המשרה שבה את מעוניינת וגם כמה שיותר מהר.
  6. למדי מעט על התחום וגם על המשרות הקיימות בו. אם מעולם לא עבדת בתחום ההייטק, כדאי שתלמדי עליו מעט. תעשיית ההייטק בישראל נחשבת לתעשייה משגשגת מאד וכוללת לא מעט חברות העוסקות בתחום, ומהיבטיו השונים. אם זה עתה סיימת לימודי מחשבים או לימודים אחרים שסיפקו לך את ההכשרה המתאימה לתחום זה, חשוב שתבדקי אילו סוגים של משרות יש בשוק, מהו השכר המקובל עבור כל אחת ואחת מהן, מי הן החברות הנחשבות למובילות וכדומה.


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה