דרושים הייטק - תחום ששווה להצטרף אליו

עולם ההייטק שופע באפשרויות למשרות הייטק רבות ומגוונות. לאחר שסיימתם לרכוש השכלה רלוונטית בתחום, תוכלו לנסות ולהשתלב במספר תפקידים בתחום ההייטק. דרושים הייטק מהווה את אחת הנישות המקובלות והנחשקות ביותר בתחומי הדרושים השונים שקיימים.

יום חמישי, 27 במרץ 2014

ביטוח אובדן כושר עבודה לעובדי הייטק

עובדי ההייטק הם המרוויחים הגדולים בזירת התעסוקה הישראלית. הון אנושי והראש היהודי הם הנכס המניב ביותר במדינת ישראל וזה בהחלט ניכר בגזרה הטכנולוגית שמהווה חלק משמעותי מהתוצר שלנו.
העולם כולו נתמך בטכנולוגיה שמיוצרת במדינת ישראל ואנחנו ללא ספק מדינה מובילה בתחום ההייטק בעולם כולו. התחום מתגמל מאד את עובדיו ולראיה ניתן לבחון את טבלאות השכר שמתעדכנות מעת לעת. הייטק מהווה כיום את אחד מהענפים המובילים בגובה שכר ועובדי הייטק בהחלט משתכרים במשכורות הגבוהות ביותר במשק הישראלי, אך זה לא מסתכם בכך. מעבר לשכר הגבוה עובדי הייטק נהנים מתנאי עבודה יוצאי דופן ומחיים טובים באופן כללי. עובדי הייטק בהחלט מתרגלים לרמת חיים גבוהה, עם המון אופק לשיפור מתמיד שלה, אבל אי אפשר לתכנן את החיים.
לפעמים קורות הפתעות בדרך, חלקן לא טובות במיוחד ואף אחד מאיתנו לא באמת יכול לברוח מהסטטיסטיקה. למרות שזה נורא שלא כל כך נעים לדבר עליו, חייבים לדבר עליו משום שהוא רלוונטי לכל אחד מאיתנו. ביטוח אובדן כושר עבודה הוא החובה הפרטית שלנו כלפי עצמינו ובני המשפחה שלנו, במיוחד כשזה מגיע לעובדי הייטק שהתרגלו לרמת חיים גבוהה.
מה קורה ברגע שמתרחש אסון?
אנחנו מודעים לחשיבותו של ביטוח החיים, הוא גם מהווה חלק בלתי נפרד מכל מי שמשלם משכנתא, אבל גם אם יש לכם פוליסת ביטוח חיים במסגרת כזו או אחרת זה לא מבטיח שיש לכם כיסוי מלא בגין כל התרחישים שעלולים להווצר. ביטוח חיים למשכנתא כמו גם פוליסות ביטוח חיים אחרות מפצות את בני משפחתו של המבוטח במקרים של מוות, אבל מקרי ביניים בהם נגרם אסון שהותיר את האדם בחיים לא בהכרח מכוסות.
ביטוח אובדן כושר עבודה הוא אותו ביטוח שיעניק לכם כיסוי משלים, כך שהוא יכול להיות הרחבה לפוליסת ביטוח חיים קיימת או שהוא יכול לעמוד בפני עצמו.
פוליסת ביטוח אובדן כושר עבודה מעניקה כיסוי במקרים שבהם קרה אסון שבעקבותיו לא יכול האדם להמשיך לעסוק במשלח ידו עוד. במקרה של עובדי הייטק מדובר על חובה מוסרית. קשה לנו מאד לרדת ברמת חיים, ובמקרים שבהם אדם התרגל והרגיל את בני משפחתו לרמת חיים מסויימת, אובדן היכולת להשתכר תוביל את המשפחה כולה לאסון בלתי נמנע.
פוליסת ביטוח אובדן כושר עבודה היא הדרך היחידה להבטיח שגם אם חלילה מתרחש אסון, אתם ובני המשפחה שלכם תוכלו להמשיך להתקיים בכבוד ולשמר רמת חיים דומה, גם אם לא תצליחו להמשיך לעבוד.

מעסיקים רבים מעניקים לעובדים שלהם ביטוח אובדן כושר עבודה כמחווה של רצון טוב ובתחום ההייטק יש ארגונים רבים שמביעים רצון טוב כלפי העובדים שלהם, אך אל תניחו באופן אוטומטי שיש לכם ביטוח כזה. בידקו, ובהעדרו הקפידו להצטייד באחד.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה