דרושים הייטק - תחום ששווה להצטרף אליו

עולם ההייטק שופע באפשרויות למשרות הייטק רבות ומגוונות. לאחר שסיימתם לרכוש השכלה רלוונטית בתחום, תוכלו לנסות ולהשתלב במספר תפקידים בתחום ההייטק. דרושים הייטק מהווה את אחת הנישות המקובלות והנחשקות ביותר בתחומי הדרושים השונים שקיימים.

יום שני, 5 במאי 2014

דרושים לעבודה בחו"ל - כיצד תמצאו עבודה?

עבודה בחו"ל היא אחד הפתרנות היותר מפתים מבחינתו של הישראלי הצעיר שמבין שיכול להרוויח באותה כמו עבודה משכורת שגבוהה עד פי ארבעה ממה שהיה מרוויח בארץ.
ואכן המון צעירים נוסעים למדינות שונות בחו"ל אחרי הצבא ולעיתים אפילו במהלך ואחרי סיום לימודי התואר. ישראלים רבים נשארים בחו"ל ועושים מזה קריירה.
אז מה עומד לרשותם של צעירים בחו"ל מבחינת עבודות
המשרות המרכזיות של ישראלים בחו"ל הן בתפקידי מכירות. בדרך כלל מדובר על מכירות של מוצרי ים המלח בפרט ומוצרי טיפוח באופן כללי, מכירה של תמונות ומוצרים נוספים.
ברחבי העולם כולו פזורים עשרות אלפי מעסיקים ישראלים שבכל רגע נתון לא רק מעדיפים להעסיק ישראלים, אלא עושים את כל המאמצים בכדי לאפשר את הפלטפורמה הנוחה ביותר לישראלי להגיע אל מדינת היעד לעבודה.
בין היעדים הפופולאריים לעבודה בחו"ל אפשר למצוא את ברצלונה, לונדון, ניו יורק, לוס אנג'לס ומקומות נוספים, כאשר ברצלונה למשל הוא יעד שבהחלט נמצא במיקום הרבה יותר אטרקטיבי ממדינות אחרות בכל מה שנוגע לעבודה בחו"ל. ראשית כל, טיסות לברצלונה יוצאות באופן תדיר מישראל ומדובר על טיסה קצרה יחסית. טיסות לברצלונה הן זולות יחסית ועם רפורמת השמיים הפתוחים אפשר למצוא מחירי טיסות לברצלונה בסכומים נמוכים במיוחד.
אז מאיפה מתחילים?
נכון להיום יש אתר אינטרנט מוביל בעניין עבודות בחו"ל, הוא נקרא טרמינל ובתוכו תקבלו את כל המידע שאתם זקוקים לו, לרבות שפע של הצעות עבודה בחו"ל ברחבי העולם כולו. הממשק מאוד פשוט וידידותי למשתמש ותוכלו לבחון הצעות עבודה על בסיס מדינות העולם השונות.
במודעות הדרושים תוכלו לקבל את כל המידע הנדרש לכם לרבות שכר ממוצע, פתרונות מגורים וכיוצא באלה.
במקרים רבים המעסיק ממן את שכר הדירה וכך גם את כרטיס הטיסה אל המדינה.
במקרים מסויימים המעסיק מספק ויזת עבודה ובמקרים אחרים יש דרישה לדרכון מקומי, אך מאחר ויש הצעות עבודה רבות כל כך תמיד תוכלו למצוא את ההצעה הטובה ביותר עבורכם.
מה עושים עם השפה?
אנשים רבים נרתעים מהאפשרות של לנסוע לעבוד בחו"ל משום שהם חוששים מפערי השפה, אבל האמת היא שגם אם אתם לא יודעים לדבר אנגלית כמעט בכלל זה אינו מהווה שום מכשול. ברגע שתגיעו לשם ותהיו בתוך הסביבה הזאת במשך עשרים וארבע שעות ביממה לא יעברו מספר שבועות בודדים ותתחילו לדבר אנגלית שוטפת כמו שלא הייתם מאמינים שאתם יכולים.
אין אדם שהמכשול הזה לא עובר מבחינתו כלא היה תוך זמן קצוב, ואיתו גם יתר המכשולים שמנעו את הנסיעה הזאת עד כה.

אז אם אתם חושבים על עבודה בחו"ל ועוד לא עשיתם את זה כי אתם חוששים מסיבות כאלה ואחרות, שימו הכל בצד וקחו קפיצה למים העמוקים, זה בהחלט ישתלם לכם.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה