דרושים הייטק - תחום ששווה להצטרף אליו

עולם ההייטק שופע באפשרויות למשרות הייטק רבות ומגוונות. לאחר שסיימתם לרכוש השכלה רלוונטית בתחום, תוכלו לנסות ולהשתלב במספר תפקידים בתחום ההייטק. דרושים הייטק מהווה את אחת הנישות המקובלות והנחשקות ביותר בתחומי הדרושים השונים שקיימים.

יום רביעי, 30 ביולי 2014

ביטוח תאונות אישיות לעובדי הייטק

במאמר זה נסביר מהו ביטוח תאונות אישיות, מהם יתרונותיו ומה ההבדל בין ביטוח כללי של תאונות אישיות לבין ביטוח שמיועד לסקטור מסוים, כמו למשל לעובדי הייטק.

מהו ביטוח תאונות אישיות?
ביטוח זה מבטח במקרה של חס וחלילה מוות או תאונה אישית. הביטוח בדרך כלל מותאם בשלב הראשון לסקטור מקצועי מסוים, כמו למשל נגנים, מנתחים, אנשי מקצוע מסוימים, עובדי היי טק וכו'. השלב השני יהיה התאמה של הביטוח למבוטח, הן מבחינת גיל, גובה ההכנסה, תעסוקה ופרמטרים נוספים. המטרה המרכזית לשמה רבים מחליטים לרכוש ביטוח זה היא לשם תמיכה פיננסית במקרים בהם אדם מצוי במצב של נכות זמנית או פגיעה כלשהי. יש לקחת בחשבון שתאונות מתרחשות סביבנו כל הזמן וכל אחד מאיתנו יכול להיות מעורב בתאונה. החיים אינם צפויים ולכן חשוב מאוד שנדאג להכנסה במקרה של תאונה אישית. עצמאים רבים רוכשים ביטוח מסוג זה וזאת משום שזוהי הדרך הטובה ביותר להבטיח פרנסה במקרה של פגיעה.

מה מקבלים בביטוח זה?
ביטוח זה מבטיח כיסוי במקרה של תאונה אישית או חס וחלילה מקרה של פטירה. כאן מדובר על ביטוח שמאפשר לכל אדם להיות בטוח שאם קורה מצב בו הוא נפצע בתאונה אישית ולוקה במצב של נכות פיזית, חברת הביטוח תדאג להעביר לו פיצוי כספי ותאפשר לו לשמור על רמת החיים אליה הוא ובני משפחתו הורגלו. חברת הביטוח תספק למבוטח את הסכום עליו הוחלט בפוליסה בגין הנכות או התאונה האישית. גם אם קורה ויש למבוטח שני ביטוחי תאונות בשתי חברות ביטוח שונות, כל חברה מחויבת לשלם את המגיע לו. חשוב לקחת בחשבון שמחלות לא נכללות בביטוח זה ותאונות אינן כוללת כל נזק גופני. יש סייגים בפוליסה ולכן, חשוב מאוד לקרוא את הפוליסה ולשאול לגבי כל דבר שאינו מובן. בנוסף, יש לקחת בחשבון שהפוליסות אינן תקפות בכל מדינות העולם, דבר שכולל גם את שטחי הרשות. במדינת ישראל יש חוק המורה על כך שבעלי מקצוע מסוימים חייבים להיות מבוטחים בביטוח תאונות אישיות, דבר זה כולל את תלמידי בתי הספר בישראל, נותני השירות במגזר הציבורי ועוד.

ביטוחים לעובדי הייטק

עובדי הייטק משתמשים בעיקר בחוש הראייה שלהם, השמיעה ובידיים המקלידות במחשב. יש מקרים רבים בהם יכול להיגרם נזק ליד ולאצבעות בעקבות תאונה אישית והעובד יכול למצוא את עצמו ללא היכולת לעבוד. לכן, חשוב מאוד שגם עובדי ההיי טק יהיו מבוטחים בסוג זה של ביטוח. יש מקומות עבודה רבים שמציעים לעובדיהם ביטוחים ייעודיים לעובדי חברת הייטק, ביניהם גם ביטוח  תאונות אישיות. כאן, חשוב מאוד לפנות אל סוכנות ביטוח בעלת ניסיון בכל הקשור אל התאמת ביטוחים לחברות הייטק ועובדיהם. הביטוחים אותם יהיה חכם לשקול יהיו ביטוחי אחריות למנהלים בחברה, ביטוח אחריות מקצועית, ביטוחי חבות מעבידים, ביטוחים שכוללים הסדר פנסיוני, ביטוחי סיכונים ועוד.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה