דרושים הייטק - תחום ששווה להצטרף אליו

עולם ההייטק שופע באפשרויות למשרות הייטק רבות ומגוונות. לאחר שסיימתם לרכוש השכלה רלוונטית בתחום, תוכלו לנסות ולהשתלב במספר תפקידים בתחום ההייטק. דרושים הייטק מהווה את אחת הנישות המקובלות והנחשקות ביותר בתחומי הדרושים השונים שקיימים.

יום ראשון, 6 ביולי 2014

משקיעים יותר מדי בעבודה? כך תהנו מג'יפ בסופשבוע

שוק העבודה המודרני מחייב אותנו להשקיע שעות נוספות ולבלות את רוב היום מול המחשב, בפגישות מתישות או במשרד סגור. מי שעובד בהיי טק מכיר היטב את תחושת התסכול וחוסר האונים וגם מי שמשקיע את כל חייו בעבודה באמצע השבוע יודע לזהות את התסמינים הללו. למזלנו, בסוף כל שבוע תמיד מגיעים ימים חופשיים בהם ניתן לבלות לבד, עם חברים או עם המשפחה.
כולנו עובדים קשה אך רק מעטים יודעים כיצד להתפנק ולנוח כדי לאגור כוחות בסוף השבוע. אין סיבה לוותר על התענוג של נסיעה ברכב שטח ושבירה מוחלטת של השגרה. בסופו של דבר, העלות של רכבי שטח נמוכה מכפי שנהוג לחשוב, ההוצאות עליהם לא גבוהות בהרבה מהוצאות על רכבי משפחה רגילים ויש דגמים ורסטיליים בהם ניתן להשתמש גם לנסיעה בסיסית ויומיומית בלבד.  
כל מה שאפשר לבקש מג'יפ
לא חייבים לטבוע בעבודה על מנת להעריך את ימי החופש של סוף השבוע. מצד שני, השאיפה של רוב העובדים, השכירים והעצמאיים, היא לרכוש רכב שיכול לשרת אותם גם במהלך ימי החול. רכב כזה יציע תא נוסעים גדול ומעודכן, חומרי גלם איכותיים והרכבה ללא פשרות. גם מרווח טוב מלפנים ומאחור יכול לתרום להנאה מג'יפ שטח ולהציב אותו בשורה אחת עם רכבים משפחתיים אחרים.
קומפאס הוא דוגמא אחת מיני רבות לג'יפ העונה על צרכי העובדים בשוק המודרני. הוא המיוצר על ידי מותג רכבי השטח של חברת דיימלר-קרייזלר. המטרה המקורית של חברת ג'יפ הייתה לייצר רכב שיכול להתאים גם למי שאינו חובב שטח מוצהר, או לחילופין למשפחות או לקוחות צעירים מהרגיל. הפלטפורמה של הג'יפ הזה משותפת גם לדודג' קליבר האמריקאי ולדעת רבים היא מהווה יתרון משמעותי של הדגם ביחס למתחרים. על אף מגבלות מסוימות של מרווח גחון או זוויות מרכב, מדובר על ג'יפ המנפק תוצאות יפות במשוואה של עלות מול תועלת. בדגמים אלו יש את כל מה שאפשר לבקש מג'יפ, לרבות מנוע של 2.4 ליטר ותיבת הילוכים רציפה. את הנתונים של הג'יפ מרגישים כבר ביציאה מהמקום וגם אחרי נסיעה ממושכת.
מה התקציב הרצוי לג'יפ לסופשבוע?

על מנת ליהנות מהג'יפ בסוף השבוע או בכל יום אחר, יש להשקיע ברכישה של דגם מוצלח ומגוון ככל האפשר. ג'יפ וכל רכב שטח אמור לספק תמורה מלאה למחיר וזאת בין היתר בשל זוויות גלגול אידיאליות, הגה מהיר ומרכב דינאמי. אין צורך ברקע משמעותי בנסיעת שטח על מנת לאסוף את המשפחה ולצאת לשבילי העפר או הכורכר בסמוך לבית: בכל הדגמים החדשים מוצעות כריות אוויר וחזית חזקה ועמידה המבטיחה למשוך אחריה לא מבט מבטים. בניגוד לעבר, הג'יפים המודרניים אינם צורכים הרבה דלק והתנהגות הכביש שלהם מצוינת.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה