דרושים הייטק - תחום ששווה להצטרף אליו

עולם ההייטק שופע באפשרויות למשרות הייטק רבות ומגוונות. לאחר שסיימתם לרכוש השכלה רלוונטית בתחום, תוכלו לנסות ולהשתלב במספר תפקידים בתחום ההייטק. דרושים הייטק מהווה את אחת הנישות המקובלות והנחשקות ביותר בתחומי הדרושים השונים שקיימים.

יום שבת, 2 באוגוסט 2014

עבודה בהיי-טק עם נסיעות מרובות לחו"ל

רבים בוחרים את מקום עבודתם בהתאם לאופיים, אך לא תמיד מה שנדמה כעבודה חלומית בתחילת הדרך מתגלה כך בהמשך. אחת העבודות הנחשקות בעידן הנוכחי, הן משרות בהיי-טק בכלל ומשרות היי-טק המערבות נסיעות לחו"ל בפרט. כמו בכל דבר בחיים, גם עבודה חלומית בהיי-טק המשלבת טיסות לחו"ל יכולה להכיל בתוכה יתרונות וחסרונות גם יחד. בכדי שהחלטתכם תהיה נכונה כמה שיותר, הכירו את היתרונות ואת החסרונות הכרוכים במשרה המשלבת נסיעות רבות לחו"ל.
יתרונות שחבל להפסיד
אם אתם נבחנים באלו הרגעים למשרה בחברת היי-טק המערבת נסיעות רבות לחו"ל, כדאי שתדעו כי עתידים ליהנות מיתרונות רבים ומגוונים את חלקם נפרט עבורכם:
·         הכרת תרבויות חדשות – מהרגע בו אתם מגיעים למדינה חדשה (בין אם ביקרתם בה בעבר ובין אם טרם יצא לכם לבקר בה), אתם באופן מידי וטבעי נחשפים לתרבות חדשה שטרם הכרתם בעבר. חשיפה לתרבות החדשה מרחיבה את האופקים שלכם ומאפשרת לכם ללמוד ולהכיר את העולם טוב יותר.
·         אופי והרגלי עבודה במדינות מגוונות – לא בכל מדינה יש את אותם הרגלי עבודה. לכל ארגון קיימים הרגלים אחרים בדיוק כפי שלכל מדינה יש הרגלים שונים כך שהנכם מגיעים אל ארגון במדינה מעבר לים, אתם נחשפים ומכירים הרגלי עבודה חדשים שאולי את חלקם תוכלו לאמץ לעצמכם ולייעל כמו גם לשפר את הרגלי עבודתכם.
·         שילוב עבודה עם תענוגות – אם הגעתם למדינה מעבר לים, אתם תעבדו וסביר שתעבדו קשה, אך בכל סוף יום עבודה תינתן לכם האפשרות וכמובן לשיקול דעתכם לצאת ולהכיר את המקום בו אתם נמצאים. במרבית המקרים הארגון אליו אתם מגיעים ילווה אתכם וגם בשעות הפנאי ובמידה ולא, סביר שתכירו אנשים חדשים איתם תבלו את שעות הפנאי שלכם
·         הרחבת המעגל החברתי מסביב לעולם – נסיעה לחו"ל במסגרת העבודה תאפשר לכם להכיר אנשים רבים ברחבי העולם איתם תוכלו לשמור על קשרים חברתיים גם לאחר תום הפרויקט. אם החלטתם שכן להשתלב במשרה המשלבת נסיעות לחו"ל , אל לכם לשכוח לרכוש ביטוח רפואי לנסיעה לחול לביטחונכם.
חסרונות שכדאי לקחת בחשבון
כמו בכל דבר בחיים, במקומות בהם יש יתרונות, סביר שיהיו גם חסרונות. עבודה המשלבת נסיעות לחו"ל גובה מכם מחיר שאותו אתם צרכים לבחון ולקבל החלטה האם הוא משתלם לכם או לאו.
·         שגרה לא יציבה – איוש משרה המשלבת נסיעות לחו"ל אינה מאפשרת לכם לשמור על שגרה יציבה משום שהיום אתם בישראל ומחר אתם במדינה אחרת.
·         נסיעות פתע – עליכם לקחת בחשבון שלעיתים הטיסות למדינות מעבר לים יתרחשו מהיום למחר ללא הודעה מוקדמת כך שהתוכניות שלכם בחייכם הפרטיים יכולות להשתנות.

·         התמודדות עם חילופי השעות – חלק מהמדינות אליהם תטוסו יגרמו לכם להתמודד עם יעפת (ג'ט לג) כך שאם אתם צרכים את שעות השינה מסודרות ללא הפרעות כדאי שתקחו זאת בחשבון. 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה