דרושים הייטק - תחום ששווה להצטרף אליו

עולם ההייטק שופע באפשרויות למשרות הייטק רבות ומגוונות. לאחר שסיימתם לרכוש השכלה רלוונטית בתחום, תוכלו לנסות ולהשתלב במספר תפקידים בתחום ההייטק. דרושים הייטק מהווה את אחת הנישות המקובלות והנחשקות ביותר בתחומי הדרושים השונים שקיימים.

יום ראשון, 12 באוקטובר 2014

היי-טק שיווקי - כל מה שרצית לדעת על עולם השיווק בהיי-טק

אי אפשר להתעלם מהעובדה שאנשי המכירות, השיווק והפרסום של עולם ההייטק מרוויחים שכר יפה מאוד וזאת משום החשיבות הגדולה של העבודה אותה הם מבצעים. מאמר זה יסביר אודות הפן השיווקי בעולם ההייטק ויביא דוגמאות לכלים שונים שמובילים להצלחה בתחום.

 שיווק בעולם ההייטק- קורסים שונים

בשנים האחרונות ניתן לזהות פרסום של קורסים מגוונים העוסקים בשיווק ופרסום בעולם ההייטק. חלק מהקורסים פונים אל אנשי מקצוע וותיקים מתחום המכירות והפרסום שעובדים בתחום ההייטק שנים ואילו אחרים מציעים לאנשי מכירות ללמוד את יסודות השיווק של עולם ההייטק ולהשתלב בו. כך או כך, מדי שנה ניתן לראות מגוון תפקידים מעניינים בתחום, כמו למשל מנהלי מכירות מוצר, מרקום ועוד. חלק מהקורסים עוסקים בתקשורת השיווקית, אחרים בניהול של כל מערך המכירות והשיווק בהייטק וכאן זה רק מתחיל. יש קורסים לניהול מכירות בכל הקשור אל תמהיל השיווק, הכנת תוכנית יעילה, קורסים בניהול תהליכי שיווק שונים בעולם ההייטק, אמנות המכירה, ניהול מוצר, שיווק וקידום באמצעות כל אתרי וידיאו, שיווק ברשתות החברתיות, קידום ושיווק באמצעות אתרי שיתוף וזוהי רק ההתחלה.

שיווק אפליקציות - תחום פופולארי ביותר

אחד מהתחומים המעניינים והפופולאריים ביותר כיום וכזה שמשווק רבות בעולם ההייטק, הוא כל הקשור אל פיתוח ושיווק אפליקציות. חברות מודעות לעובדה שלרוב האנשים בישראל יש טלפונים חכמים ולכן הם מעוניינים שמתכנת אפליקציות יבנה עבורם אפליקציה שיווקית ממכרת ומרשימה שתעזור להם למכור את המוצר החדש של החברה, שירות מסוים או להרשים את האנשים באפליקציה חדשנית שתגרום להם להיכנס לאתר האינטרנט של החברה. בשנתיים האחרונות ניתן לראות מגמה גבוהה מאוד בשוק ההייטק של קמפיינים שעיקרם שיווק אפליקציות. היעד הוא להיות אחת מעשרת האפליקציות האטרקטיביות ביותר שמורדות אל הסמארטפונים. דבר זה נעשה על ידי מחירים אטרקטיביים של הורדת האפליקציה או הורדה ללא עלות, קמפיינים שונים לשיווק האפליקציה שנעשים על ידי פרסום האפליקציה באמצעות תוכנה לשליחת SMS, מודעות תוכן, ניוזלטרים של החברה ובו מופיעה האפליקציה החדשה ומוצגת כאטרקטיבית ביותר, פרסום באמצעות באנרים, פוסטרולים ועוד.

כלי שיווק בעולם ההייטק

יש כלי שיווק רבים בעולם ההייטק בעולם קידום אתרים , אך שני הכלים היעילים ביותר לפרסום מוצרים הם כלים פשוטים וחכמים שמצליחים להגיע אל כמות גדולה של לקוחות פוטנציאליים.  שני כלים משמעותיים מאוד לשיווק בעולם ההייטק הם:
  • תוכנת סמס - תוכנה באמצעותה ניתן לשלוח הודעה כתובה לכמות גדולה של אנשים במקביל.
  • תוכנת דיוור אלקטרוני- תוכנה באמצעותה ניתן לשלוח מייל שיווקיים, כמו למשל ניוזלטרים, תכתובות שמיועדות לבלוג, יצירת תבניות אטרקטיביות במראה ובעיצוב ופונקציונאליות לאותה מטרה בה מעוניינים.
  • תוכנת ניוזלטרים- תוכנה מיוחדת שעיקרה הוא שליחת ניוזלטרים ואי מיילים שעיקרם שיווק של מוצר או שירות של החברה.


לסיכום, מדי שנה כל הקשור אל השיווק והפרסום בעולם ההיי טק מתפתח יותר ויותר, דבר שכולל תוכנות שונות שמובילות לשיווק חכם, מהיר וקל של מוצרים ושירותים שונים.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה