דרושים הייטק - תחום ששווה להצטרף אליו

עולם ההייטק שופע באפשרויות למשרות הייטק רבות ומגוונות. לאחר שסיימתם לרכוש השכלה רלוונטית בתחום, תוכלו לנסות ולהשתלב במספר תפקידים בתחום ההייטק. דרושים הייטק מהווה את אחת הנישות המקובלות והנחשקות ביותר בתחומי הדרושים השונים שקיימים.

יום שבת, 28 במרץ 2015

5 טיפים למאחר הכרוני לראיונות עבודה

איחור לראיון עבודה הוא טעות נוראית שקשה מאוד לתקן. כידוע, אין הזדמנות שנייה לעשות רושם ראשוני ובטח שלא כדאי לנסות זאת בראיונות עבודה. איחור מצביע על חוסר רצינות והוא עלול למנוע קבלה למשרת החלומות. יחד עם זאת, היום יכולים גם מאחרים כרוניים להימנע מאיחורים. הנה 5 טיפים שכדאי להיעזר בהם:

1. קבעו מראש את לוח הזמנים לכל היום

מאחר כרוני המכיר את עצמו צריך לקבוע מראש את לוח הזמנים ליום בו הוא מתכנן להגיע לראיון עבודה. אם הראיון הוא בשעות הבוקר המוקדמות, כדאי לכוון את השעון לשעה מוקדמת מהרגיל ולהיערך היטב עם ארוחת בוקר מפנקת, כוס קפה ומקלחת. לעומת זאת, בראיון המתנהל בשעות הצהריים, אחר הצהריים או הערב כדאי לחשוב היטב כיצד מגיעים ואיך לא מאחרים.

2. בחרו מסלולי נסיעה

טיפ נוסף הוא לבחור מבין מסלולי הנסיעה הקיימים את המסלול הקצר והיעיל ביותר. אם יש לכם רכב מיני של סוזוקי או יצרניות אחרות, לא תצטרכו לבזבז זמן על חיפוש אחר מקומות חנייה. לעומת זאת, אם יש לכם רק רכב פרטי או שהראיון מתקיים בליבה של עיר סואנת כמו תל אביב, העדיפו להגיע בתחבורה ציבורית. בדקו בעזרת האינטרנט את מסלולי הנסיעה והשוו בין האופציות.

3. הכינו אופציות למקרי חירום

הבעיה העיקרית של מאחר כרוני היא התמודדות עם אירועים בלתי צפויים. כל הניסים והנפלאות מתרחשים לאנשים שממילא מאחרים לאירועים חשובים. כדי להימנע מזה אפשר פשוט להכין אופציות למקרי חירום. חושבים להגיע עם הרכב לעבודה? הכינו גם את החברים ועדכנו שאולי תצטרכו לבקש מהם טובה. אל תחכו לרגע האחרון כדי לגלות בעיה במצבר של הרכב או סגירת כבישים לצרכי שיפוצים.

4. השתמשו באפליקציות ייעודיות

יש הרבה אפליקציות שיכולות לעזור לכם להימנע מאיחור לראיונות עבודה. חלק מהאפליקציות ינדנדו משעות הבוקר ועד השעה שתקבעו, בעוד חלק אחר יעזור לכם לעקוב אחר עומסי תנועה ולקבל עדכונים בזמן אמת. נסו את האפליקציה עוד לפני התאריך בו אתם מתכוונים להגיע לראיון עבודה ולמדו היטב את הפונקציות השונות. בדקו אילו אפליקציות מתאימות לצרכים שלכם וקבלו המלצות מחברים ובני משפחה.

5. העדיפו להקדים מאשר לאחר


בסופו של דבר, תמיד עדיף להקדים לראיון עבודה מאשר לאחר. הקצו כמה שעות לפחות עבור הראיון והגיעו כאשר אתם רעננים ונינוחים. לא משנה איזה רכב יש לכם והאם אתם מגיעים עם סוזוקי או עם רולס רויס, האופן בו תשבו בחדר ההמתנה חשוב לא פחות ממה שתגידו בראיון. הגיעו מוקדם כדי להתרשם מהסביבה, ליצור קשר עין עם הנוכחים וללמוד על המנטליות. קחו כמה דקות כדי להירגע, שתו כוס מים ואל תשכחו להיכנס לחדר של הראיון בזמן ועם כמה שיותר ביטחון. 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה